Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jön a harmadik világháború?

Jön a harmadik világháború?

Figyelt kérdés
Szerintetek is jön a harmadik világháború? én nagyon össze vagyok zavarodva, Magyarország akkor most mely országokkal van ugymond jóba? Esélyes hogy minket is támadni fog az ISIS? Putyin miért nem támadja meg az Iszlám Államot?

2015. nov. 14. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom.
2015. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Jön. Nem tudni hogy holnap, vagy 3000 év múlva lesz, emiatt felesleges aggódni
2015. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Már itt van ,már folyik....
2015. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Titusztitusz ***** válasza:
77%
Ugyanmár...III.világháború nemigen fog kitörni szerintem, azért az ATOMFEGYVEREK még manapság is elég elrettentő erővel bírnak, de egy fél világra kiterjedő ETNIKAI POLGÁRHÁBORÚ az nagyon-nagyon valószínü dolog...És már nemis olyan sokára...
2015. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
77%
"Magyarország akkor most mely országokkal van ugymond jóba?" Oroszország, Lengyelország, Turáni népek (Törökország, Azerbajdzsán, Kirgisztán).
2015. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Az oroszok beavatkozásával az ISIS-t úgy szétkenik mint a szart. A probléma ott kezdődik, hogy az európai bakancsok talpára ragadva jönnek ide. (gyengébbek kedvéért: bevándorolnak)
2015. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7: "Az oroszok beavatkozásával az ISIS-t úgy szétkenik mint a szart." Már vagy 1 hónapja próbálkoznak de még sem jön össze. Nagy a mellény csak nehogy úgy járjanak mint anno a 80-as években a Szovjetunió Afganisztánban. 10 évig erőlködtek aztán feladták.
2015. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Valsag van. A multikulturalizmus valsaga.nem 3.vh jon, hnem a nyugati vilag bezarkozasa, teljes kontroll, es minden ami ezzel jar. Ha eljutnank a 3. Vhig, azt valszeg botokkal es kovekkel fogjuk vivni, ahogy 1 stein mondta...
2015. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

# 8

Egy egész eszmét nem lehet fegyverekkel elpusztítani. De az orosz támadások kétségtelenül sikeresek.

2015. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!