Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Így hogyan kérjem meg a...

Így hogyan kérjem meg a szüleimet, hogy engedjenek el a PlayIT-re?

Figyelt kérdés

Nemrég volt a szülinapom, nemrég kaptam új ruhákat.

Most vagyok nyolcadikos,előttem a központi írásbeli, és az igen drága ballagás.

Javítanom kéne matekból.


Összegyűjtöttem már a jegy árát + még egy kis pénzt,ha venni akarok valami kis dolgot.

Nem tudom hogyan kérdezzem meg,mert attól tartok nem engednek el,vagy követelőzőnek tartanának.


Tavaly voltam PlayIT-en , akkor fura módon elengedtek, de félek,hogy idén nem.


Hogyan kérdezzem meg?

Egyáltalán merjem megkérdezni?



2015. nov. 14. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem simán nyíltan megkérdezheted. Egy nap simán belefér.

Na látod, még pár év és középsuli miatt amúgy is annyit mászkálsz majd össze vissza hogy nem kell majd ilyenek miatt aggódni. Kilencedikbe még talán, de 10.-től már csak reggel felébredsz egy "elmentem majd este jövök" és le van tudva ;)

Egyenlőre viszont kéredzkedj el. Ha barátokkal mész főleg tuti elengednek. Jó buli lesz :D

2015. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gnoomage ***** válasza:
Anyu, elmehetek a playitre?
2015. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elképesztő, hog ymennyire életképtelenek a mostani gyerkek. 1 nap már olyna rohadt mindegy, de még 2 is, ha mindkét nap mennél. Mi köze a felvételihez meg a ballagáshoz??? Semmi.
2015. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!