Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki volt most 20-án PlayIT...

Ki volt most 20-án PlayIT karácsonyon? HELP

Figyelt kérdés

Én ott voltam,és láttam egy pasit.

Szürke (kicsit hipsteres) sapkát viselt,és mindig kabátban láttam.

Fekete, erős borostája volt.

Sokat láttam dohányozni,így legtöbbször az erre kijelölt helyen,a két épület között láttam más férfiakkal beszélgetett,és amint említettem dohányzott ott általában.

(a két épület közötti rész az a fehér ponyvával lefedett átjáró,remélem tudjátok)

De lattam a vetitős (lolos) részen,és a másik (karácsonyfás...vagy hogy mondjam) részen is.

És egyszer láttam nála egy fényképezőgépet.

Így sokat kerestem őt mint a rendezvény egy fotósát,és láttam, hogy a gamegeek csapata keszitette a képeket,na ő nem tartozik közéjük.

Természetesen a PlayIT facebook oldalán a képeket alaposan végignéztem (a régebben készült képeket is),de nagyon meglepetten kellett elfogadnom,hogy egy képen sem láttam.

Tudom,hogy amennyit le tudtam írni róla,az nagyon kevés,de ha mégis van valakinek ötlete,valaki ráismer, írhat privátban is,csak adja tudtomra :)

(a "miert nem mentel oda megkérdezni a nevét" és a hasonló epito jellegu válaszokat kérlek most hagyjuk ki)



2014. dec. 25. 17:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!