Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van egy 30 év körüli...

Miért van egy 30 év körüli csecsennek szám tetoválás a kézfején?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, hogy csecsen az illetö, avarnak mondta magát, és oroszul beszél, szoval valahonnan oroszországfelől jött.Kb 30 éves, radikális muzulmán, és azt mondta, hogy nem mehet vissza az országába, és van egy számokbol állo halvány tetoválás a kezén.Börtönviselt lenne, vagy katona volt?Szerintem biztos valami terrorista amugy, mert be is vallota, h radikális muszlim, meg ugy is viselkedik, több feleséget akar, meg ilyenek.

2015. nov. 15. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Börtön tetkó lehet.
2015. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

"be is vallota, h radikális muszlim, meg ugy is viselkedik, több feleséget akar, meg ilyenek."


És ezeket neked csak igy bevallota :) mi meg elhisszük :)

2015. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a durva, h nem csak nekem, hanem több ember elött is az osztályunkban(mivel velem-és az összes többi nem muszlim növel- nem is méltoztatott beszélni SOHA, még közös feladat közben sem, igy valoban nem nekem vallotta be...).Ezen kivül a jellegzetes szakáll viselet is bizonyítja.Persze nem így, kerek perec mondta, hanem olyan megjegyzéseket tett több dologgal kapcsolatban.Szóval ezért is lennék kíváncsi,h mit jelent, mert pl azt is bevallotta, h éppen arabul tanul..nah ezt mégis minek ugye???!!
2015. nov. 18. 15:27
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Na ez az eredmény a kormány iszlámellenes uszitásának. Ne nézd a hireket. Aki szakállas és muszlim az csak terrorista lehet? :)
2015. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az osztálytársaim szerint is ilyen beállitottságú, attol függetlenül, hogy szinte minden osztálytársam más országból jött.De most nem is ez volt a kérdés, hanem az ,hogy miért lehet tetoválás a kezén...Már láttam egy csomo hasonlo kinézetünek is ugyan ott, és kíváncsi voltam, hol kaphatták, mert gondolom nem mindegyik az ö országából jött...de akkor senkinek fingja sincsen, én meg tul naiv vagyok bárkiröl is azt feltételezni h egy emberevö gyilkos és biztos a börtönben került rá, mert egy sikkasztonak valsz nem fognak a kezére varrni..vagy én nem tudom...ezért kérdeztem....
2015. nov. 18. 18:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Amugy még annyit hozzáfüznék, hogy ha szabad, hogy IGEN, mert ez a kinézet vallásbéli hovatartozását is szimbolizálja, és ha egy várost nem is robbantana fel, a nöit biztos h terrorizálja, ugye azt már manapság mindenki tudja h ezek hogy bánnak az asszonyikkal, szoval ha a hétköznapi még pár éve használt formáját nézzük, akkor a feleségét v családját terrorizálja, tehát...
2015. nov. 18. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Egy embert ránézésre megítélni tényleg rendkívüli inteligenciára vall, gratulálok. Ha nem hallottad volna ezt a sok hülyeséget a médiában akkor most nem is gondolnád ezt.


Amugy meg sok embernek van tetoválása, talán kérdezd meg tőle.

2015. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj ne trollkodj már légyszives.Inkább olvasd el a kérdést és az elözöö válaszaim,nem csak ránézésre gondolom.Azt gondoltam,hogy talán valaki képben van, miért kap egy ilyen adottsáágokkaé rendeékezö ember tetoválást.Mivel azt is megosztptta velünk,hogy kitiltották az orszáágáábol,gondoltam,hogy azért is kaphatta,ergo börtönben nem is volt,hanem csak azt mondták neki,hogy többet nem mehet vissza oda, pl a radikális világnézete miadt...
2015. nov. 19. 20:58
 9/9 anonim válasza:
0%
Nekem a bal felkaromon van egy A betű, vajon mit jelenthet? Tuti börtöntetkó. Ja nem, csak simán egy vércsoport tetoválás bocsi.
2015. nov. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!