Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan írandó ez római számokkal?

Hogyan írandó ez római számokkal?

Figyelt kérdés
Szép estét, arra kérnék valakit, hogy magyarázza el nekem, hogy melyik a helyes forma: 1959.06.18, megnéztem és VI.XVIII.MCMLIX jött ki, másutt XVIII.VI.MCMLIX volt! Van bármi különbség a kettő között, vagy csak szokás kérdése, hogy felcserélik a hónapot a nappal? Illetve az 1999-nek a MIM-et számoltam, ez így nekem nem tetszik, lehetséges-e cifrábban is? Válaszotokat előre is köszönöm!

2015. jún. 7. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
egy újabb bazi egyedi és különleges tetoválással lesz gazdagabb az emberiség :)
2015. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez egy rég elhunyt családtagom emlékére varratnám magamra, köszönöm az intelligens és egyedi válaszodat! :)
2015. jún. 7. 17:30
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
minek? gondolom nem is ismerted... sok értelmét még mindig nem látom.
2015. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Édesapám, és még jó, hogy ismertem! Gratulálok a szüleidnek, az emberiség szegényebb lett egy erkölcsileg alulmaradottal, mert a szülei elég gyér módon nevelték, ha lehet ezt annak nevezni.. Kár volt téged világra hozni.. Szép estét!
2015. jún. 7. 17:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Állítólag a leghagyományosabb verzió az MCMXCVIIII.
2015. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jún. 7. 17:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Rengeteg kép, tárgyak, szavak.. mellesleg mi a ku*va anyádért kell kötekedned?(már bocsánat a többiektől a kifejezésért) Nem mindegy, hogy miért varratom magamra? Azért mert egy élettelen senkiházi vagy, tehetek arról, hogy nem tudod átérezni, mert semmi nem köt látszólag a szüleidhez, a nevelést már áttárgyaltuk, abból a legalja az amiben részesültél..
2015. jún. 7. 17:55
 8/12 anonim ***** válasza:
1999 lehet ez is: MCMXCIX
2015. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

nézd meg, elvileg nem is lehet rövidíteni

2015. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm szépen! Végre értelmes emberek :)
2015. jún. 7. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!