Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, ha egy fiatal,...

Mit gondolsz, ha egy fiatal, csinos lányt egy jóval idősebb férfival látsz együtt vacsorázni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy leszarjátok, meg ezer okuk lehet rá, de azért csak gondol az ember valamire, az érdekel, hogy ki mire.
2015. nov. 17. 12:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nagypapa vagy apuka elvitte a lányát vacsorázni a lányát valami indok miatt(névnap, vagy szülinap), és az anyukája vagy mamája nem ért rá eljönni.
2015. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
apa-lánya
2015. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
ha nem simogatják-csókolgatják egymást a vacsora közben akkor én is csak arra, hogy apa-lánya (bár őszintén szólva nem szoktam nézegetni ki kivel van... nem érdekel)
2015. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak vacsiznak, akkor apja-lánya

Ha más is van köztük mint vacsi, akkor nem apja-lánya

2015. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Irigykedek és szívom a fogam, hogy a vén kujonnak sikerült belecsapni a lecsóba én meg itt toporzékolok és szagolom a vénleányok pézsmaillatú rózsavizét. Ahelyett hogy éjjel–nappal szagosmüge után futkorásznék...
2015. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2015. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg semmire, az ő dolguk.

De tudom, hogy mikor engem huszonévesen megláttak anno a negyvenes barátommal, kb. az emberek 90%-a azt mondta, biztos a pénzéért vagyok vele. A maradék 10% tudta, hogy munkanélküli volt a szentem, szinte én tartottam el, nálam is lakott.

Sok az előítélet. Nem kell vele foglalkozni.

2015. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
37%
A csávónak sok pénze van
2015. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Apja lánya, de ha simogatják egymást,csók stb akkor vélhetően nem rokoni kapcsolat :D


Bár egyszer láttam egy nagymellű hosszú fekete hajú nagyon szép,csinos 20x-es csajt,magassarkúba,kiöltözve, meg egy vén papát. Hát ők se simi,se csók,de vhol gondoltam nem apa lánya kapcsolat van köztük :D Én ki nem csípném magam azért mert apummal,papámmal vacsorázok. Csinosan,de nem kirívóan.

2015. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
63%
A pasasnak sok a pénze :D Nyilván, szeretetből egy igényes fiatal csaj se jön össze 50-60éves papikkal. Legyünk már reálisak.
2015. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!