Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem egy...

Szerintetek van esélyem egy értelmes, jóképű, igényes, huszon éves pasit találni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, sokkal érettebb a korosztályomnál, csinos vagyok és igényes. Nem szeretem a korosztályom, ugyanis a legtöbben buták, de kétségeim vannak afelől, hogy egy idősebb férfi nem csak megdugni akarna-e.

2015. jan. 31. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
esély biztos van rá már csak az a kérdés menyi
2015. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok és nálam a minimum a 18-20 év. Nem mondom, hogy soha, de azért ez egy nagy korkülönbség...
2015. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
inkább a tizenéves korosztályod akarna csak megdugni nagyobb valószínűséggel. akkor még nem lehet kialakult ízlésről se beszélni..
2015. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Huszonéves alatt mit értesz, hány évesek között? Egy 16 éves lány azért elég fiatal még egy huszonévesnek.
2015. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy érettebb vagy, de akkor is 16, ha 2 évvel idősebb lennél...
2015. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 25f évesen is csak megdugnálak, nem kell 16 éves nő állandóra.

Még önállóan sem dönthet semmiről.

2015. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy érettebb vagy a korodbelieknél, de egy értelmes, nálad jóval idősebb férfiú mellett megtudnád, hogy valójában mégsem. Nem bántani szeretnélek, így kérlek ne vedd nagyon magadra, de elképzelhető, hogy a gondolataid alapján érettebb vagy a hasonló korúaktól, de az általában úgy működik, hogy amikor beszélgetni kell valamiről érettebbnek tűnsz, de amikor a tetteken van a sor, akkor a szavaiddal teljesen ellentétesen cselekszel, ami be is bizonyítja, hogy csak gondolati vagy verbális értelemben vagy érettebb a korodbelieknél...és az érettséget nem a szavak, hanem a tettek bizonyítják...
2015. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi bizonyítja, hogy érettebb vagy a korosztályodnál? Én még nem találkoztam értelmes 16 évessel. Valami mindig van amitől látszik, hogy 16 éves, és egy éretlen kis takony... 27F
2015. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az lenne a szívás, ha kifognál egy olyan hapsit, aki értelmes is, járna is veled, de megdugni meg nem akarna :S
2015. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam, mint te és én találtam. Pont ma vagyunk 19 hónaposak! És nem csak megdugni akart, hanem szeretjük egymást, nagyon jól néz ki, okos, sármos... számomra a legjobb :)
2015. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!