Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megengedtek pár gondolatot...

Megengedtek pár gondolatot így éjszakára?

Figyelt kérdés

Rég széthullott a családom. Egyedül élek. Közel 30 évesen soha nem volt még párkapcsolatom... Fogalmam sincs milyen a kölcsönös szerelem okozta eufórikus boldogság... Úgy alapvetően a natúr boldogságot sem ismerem. Soha nem kellek annak a lánynak, aki épp nekem kell. Az életem magány, és szürke névre hallgat. Munka heti 6 napban, késő este haza a 4 fal közé,csendben. Nagy ritkán eljutok a nagyszüleimhez. Náluk nagyon szeretek lenni, olyan érzem, a szeretet melegét,és azt, hogy van családom. Tanyán élnek. Hihetetlen nyugalom honol ott. Soha nem jönnék tőlük haza,de mégis meg kell tennem. Ilyenkor rossz érzéssel jövök el. Volt megint pár órára családom. Amikor a vaksötétben, este sétálok a buszmegállóba ,folyton azon jár az eszem, hogy milyen durva a kontraszt az ott töltött óráim, és az itthoni éltem közt. Olyankor szomorúan számolom, hány nap múlva lehetek ismét egy kicsit boldog. Miközben állok a sötétben rám tör egy felismerés: nem az a legnagyobb

szívás az életben, ha valaki rákos lesz és meghal. Ez tulajdonképpen egy természetes folyamat. Hiszen ami elromolhat az el is fog! A szervezet idővel fárad, és meghibásodik. De természetesen ez csak az érem egyik oldala. A másikon ott van ennek az el nem fogadása. Szóval ott tartottam, hogy nem ez az igazi szívás. Amikor nap-nap után hazamész,és nem vár soha senki! A meleg otthon helyett egy hideg magányba, egy üres házba térsz haza. És akárhogy próbálsz ez ellen tenni, az élet mindig korrigálja magát,és gondoskodik róla, hogy az álmaid soha ne kapjanak valós formát... Ez az igazi szívás! A magány!

Miért van ez így? Miért kap meg az egyik mindent az élettől,míg a másik semmit? Miért vesznek kárba a próbálkozások? Miért lesznek a reményekből keserű csalódások?


2015. nov. 18. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ehhez nem tudok hozzászólni sajnos. Olyan munkát kell keresni, amit nem gyűlölsz és nem veszi el az életed.
2015. nov. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abszolút nem ez a lényeg...
2015. nov. 18. 08:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha társat szeretnél, ahhoz egy nagyon komoly szemléletváltozás kell:

tehát nem azért keresel társat, mert nélküle reménytelen - hanem azért, mert vele jobb!

Ez nagyon fontos, hogy látsszon a viselkedéseden is! Tehát ELŐBB dolgozd fel magadban a problémákat, amelyekről írtál - és UTÁNA keress társat! Úgy, hogy ezeket a problémákat már nem zúdítod rá, nem ezzel foglalkozol társkeresés közben és utána.

2015. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Önsajnáltatás helyett inkább változtass a "szürke" életmódodon, meg fogja hozni az eredményt. És ez tényleg olyan, hogy amíg a saját életed nincs rendben, addig ne akarj mással lenni.
2015. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Muszáj mindig minden érzelmi témára közhelyeket irogatni mindenkinek?
2015. nov. 18. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Öhm...


Ha már közhelyek...

"Rég széthullott a családom."

"Egyedül élek."

"soha nem volt még párkapcsolatom"

"Az életem magány, és szürke névre hallgat."

"Munka heti 6 napban, késő este haza a 4 fal közé,csendben."


Soroljam még?


De akkor maradj olyan szerencsétlen rinyálós amilyen vagy, és maradj egyedül...

2015. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!