Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akarok élni

Mit csináljak? Nem akarok élni

Figyelt kérdés

Külföldre költöztünk,ma volt az első iskola napom.

Mindenki bunkó volt velem,nem szóltak hozzám,vagy csak bunkón,ostobán..egy lány odavitt a társasághoz,köszöntem és rám sem nézett senki csak elhalgattakmindenki értelmi fogyatékos,nagyon buta ösztönlények.

Ne hargaudjatok,lehet flegmán írtam le ezt az egészet de nincs erőm már,nem tudom mit csináljak nem akarok többet ott lenni,inkább a halál :( Segítsetek kérlek



#gyűlölök
2015. nov. 18. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Ma volt az első napod.Mit szeretnél? Hogy hirtelen te legyél a suli menője? Téged nem az osztálytársak viselkedése viselt meg,hanem az egész sztori:költözés,régi haverok elvesztése,új suli,új lak hej,beilleszkedés. Adj időt magadnak és megtalálod a haverokat,jó osztálytársakat és minden rendben lesz.
2015. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első napok nehezek az új suliban, főleg külföldön. Ne aggódj, megtalálod majd a hozzád illő társaságot, csak légy kedves és a bunkókkal ne törődj. Én Angliában élek 2 éve, velem is hasonló volt a helyzet. Amúgy hol laksz, és mennyire beszéled a nyelvet?
2015. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Első napod és már tudod, hogy az összes "fogyatékos, nagyon buta ösztönlény".


Mi lenne, ha nem így állnál az emberekhez. Lehet látják rajtad, hogy lenézed őket. Ilyen emberrel én se állnék szóba. Próbálj te nyitni feléjük, kedvesen. Ne a sült galambra várj.

2015. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hova költöztetek egyébként és honnan? :)
2015. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én mindenkivel kedves voltam,nyitottam feléjük,ők bunkóztak és megaláztak..

szerintem van jogom véleményt formálni

2015. nov. 18. 22:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, engem is megaláztak és bunkóztak velem sokszor, de kibírtam. Le is köptek még fényképezkedés előtt, kővel is dobáltak. Tudok azért én is mesélni ha akarod.
2015. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szóval megértem a problémát és együtt érzek veled, azt tudom mondani próbálj meg beilleszkedni olyan társaságba ami nem bunkó tagokból áll. ÉS ha nem sikerül akkor olvass, foglald le magad szünetekben, nem kötelező kijárni az idióták közé.


Mellesleg hanyadik osztályos vagy, mi ez általános? Melyik ország, melyik város?

2015. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csak kíváncsiságból kérdem, hogy hol botlik még az ember ilyen sznobokba mint az általad leírt állomány....? kész röhej hgoy képesek az emberek így viselkedni, de nem lepődöm meg semmin
2015. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, sokszor az első nap nem fenékig tejfel. Ma meg a suli miatt nem kell így kiakadni :) Fel a fejjel, lesz ez még jobb is !!! Ha eltelik egy kis idő, és megismersz pár embert, majd jobban fogod ott érezni magad
2015. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm,aranyosak vagytok:(<3

Angliáról van szó

2015. nov. 18. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!