Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem akarok...

Mit tegyek, ha nem akarok táncolni a szalagavatón?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnök azt mondta,hogy mindenkinek kell táncolni.Már múlt hétfőn elkezdtek próbálni a táncra.Én elkéretőztem valami miatt.Nem tudom,hova sietnek ennyire.Nekem semmi kedvem sincs táncolni.Kiállni a sok ember elé,hetente 1 két órás próba.Most heti 2 órát én nem akarok erre áldozni,van nekem ennél jobb dolgom is.Csak felesleges stressz.

Van még olyan osztálytársam,aki semmiképpen nem akar táncolni.A párok már megvannak.Mondjuk nem tudom elképzelni,hogy a párom nagyon akarna táncolni,szóval szerintem nem bánná,ha kilépnék.



2015. okt. 2. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg hogy te nem fogsz táncolni és kész. Nem kötelezhetnek rá.
2015. okt. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

En nem mertem mondani, hogy nem szeretnék/tudok táncolni, mert egy nagyon jó barátnőm koreografálta a fellépést és nem szerettem volna megbántani. Plusz egyre kevesebben voltunk, fogytak az emberek.

Megfordult a fejemben, hogy, ha eltörne a lábam, akkor nem kéne táncolnom.

Aztán mit ad Isten? Mikor már körülbelül 2 hete próbáltunk épp indultam haza suliból, mikor körülbelül 6 lépcsőfokot estem, úgy, hogy a labfejeim fent maradtak az első lépcsőfokon. Nem törtek el, de garantáltan nem táncolhattam szalagavatón, es lettem felmentve tesi alól egész évre. És természetesen suliba se járhattam 2,5 hónapig. Iszonyatosan fájt, nem tudtam járni, de NEM kellett táncolnom!


A sors megoldja!! Óvatos legyél:)

2015. okt. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem táncoltam, és emlékszem azt mondták, hogy meg fogom bánni. Azóta sem bántam meg, de hátha igazuk lesz és egyszer talán megbánom, hogy nem táncoltam, de ez úgy sem fog bekövetkezni, ám a lehetőséget meghagyom nekik. :D Ott kellett volna maradni próbákon, persze hogyne... :D 22/f. Ha nem akarsz akkor nem kell. Én sem bántam meg, hogy nem táncoltam. 22/f. D:
2015. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mármint alulról az első lépcsőfokon maradtak a lábaim és nem pedig azon, amelyikről leestem!😂
2015. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Közlöd, hogy nem táncolsz. Ennyi. Én se tácoltam annak idején. De azért ne törd el a lábad!
2015. okt. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem kötelező.

De nem értem, mi ebben a stresszes neked. A tánc a legkönnyedebb, legfelszabadultabb, legörömtelibb dolog a világon.:) Rengeteg pénzt áldoztam már rá és minden fellépési lehetőséget megragadok.:)

2015. okt. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi semmit nem adtunk elő. Azóta sem bántam meg.. Tök felesleges és időpazarlás az egész készülni rá és stb. helyette inkább tanulnál és jó helyre vegyenek fel. Nem táncolsz és ennyi, nem kötelezhetnek rá, semmilyen szankcióval nem jár. csak mondd el osztályfönöködnek, hogy te nem fogsz ennyi.
2015. okt. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Mond meg hogy nem akarsz.Én is megmondtam tavaly előtt,pedig én mások szerint "mulya" lány vagyok .xD Azt mondták megfogom bánni,én meg azt gondoltam magamban szalagavatón tiszta gyökerek ezek,égő volt nézni is ahogy táncoltak.:D bénák voltak,és esküvői ruhájuk volt,úgy mozogtak,mint akik nem is élvezik...haha
2015. okt. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért nem tudja itt senki helyesen leírni, hogy "Mondd!"?
2015. okt. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk nem kellett mindenkinek tancolnia, en nem akartam, nem tancoltam. Azota, 10 eve se bantam meg, nem ia fogom.

Az ofok ilyen szintu izelese meg mar ultragaz. Velunk evkonyvet vetette meg kotelezoen. Aztan tobbi osztalytol megtudtuk, hogy nem kotelezo.


De ha nagyon nem akarnek,megmondanam,hogy neeem...es akar igazgatoi engedelyt is kernek.


Amugy nem.hiszem el,hogy minden mai kislanynak tokeletes alkata van, akinek van feleslege, az csak feszengene. De az is,akit valamiert nem bir az osztalya,stb..

2015. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!