Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki megtudná nekem mondani,...

NLilkóó kérdése:

Valaki megtudná nekem mondani, hogy a férfiak, fiúk miért hordják begumizva a hajukat? Ennek valami jelentősége van?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 15:18
 1/7 Firedoom ***** válasza:
Ha hosszu a haja es gumival hordja? Neki ez tetszik, miert ne tehetne, nem szereti ha a szemébe log elől. Miert ne hordhatna ugy? Es milyen jelrntosseg? Legyen olyan a haja ami neki tetszik.
2015. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelentősége... Azt jelenti, hogy hosszú a haja te idióta. :D
2015. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jajj Istenem!! -.- Nem arra gondoltam,hogy miért gumizza be a haját HA HOSSZÚ!! -.-

Most komolyan!!Ide süllyed az emberiség?? Másokat idiótázol,annak ellenére,hogy ismernéd!! GRATULÁLOK!!

2015. nov. 19. 17:10
 4/7 Firedoom ***** válasza:
Akkor milyen gumi? Épkézláb magyarázatot tovabbra sem kaptunk...
2015. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azokra gondolsz, akiknek ilyen páva hajuk van, hogy oldalt szinte kopaszak, felül meg hosszú és összefogják ilyen kis kislányos kontyba?
2015. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen!Páva hajuk van és begumizva hordják! Erre gondoltam!:)
2015. nov. 20. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik, jól néz ki :"D
2015. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!