Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Előre is elnézést a buta...

Előre is elnézést a buta kérdésért! De megtudná mondani valaki mi a különbság a kockacukor és a sima cukor között? Ha a diéta igy kéri biztosan van jelentősége, vagyis én erre gondoltam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Milyen diéta ez és mit kér?

Szerintem semmi különbség, de javítson ki valaki ha tévedek!

2012. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
13napos diéta! MA kezdtem...és nagyon izgatott vagyok! És elszánt! Tudom hogy irnak rola sok rosszat is de akkor sem birom igy elviselni már magam! 1év alatt 12kilo rámjött, és csak 23vagyok... és még csak gyerekem sincs..szoval jöjjön aminek jönnie kell!!!!
2012. aug. 24. 20:09
 3/18 anonim ***** válasza:
Semmi különbség nincs. Szerintem azért kockacukrot ír, hogy szabályozza a mennyiséget.
2012. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A kockacukor tulajdonképpen kristálycukor, csak kockává préselve. A porcukor is ugyanaz, csak az az örléskor kicsit felmelegszik és átalakul, de lényegében mindhárom ugyanaz. (Répacukor.)
2012. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2012. aug. 24. 20:11
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Az 1 év alatt 12 kiló hízással sürgősen fordulj orvoshoz.

A 13 napos diétával pedig HÍZNI fogsz. Megvonáson alapul, a végén jön a jojó, több jön vissza, mint amennyi lement.

Elhiszem, hogy olvastál róla, de ne felejts el, minden szamár a maga bőrét viszi a vásárra. Az 1 éves hízást 13 nap alatt nem oldod meg.

Vizsgáltasd ki magad, és ha nem vagy beteg, változtass az étrendeden, de NORMÁLISAN, sportolj legalább heti 3-4-szer 1 órát. Másképp nem fog menni.

2012. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!:-)
2012. aug. 24. 20:12
 8/18 A kérdező kommentje:
Sokat eszem nagyon, ez van... Irország meg nem az a hely ahol szivesen kimozdul az ember, tehát semmi sport! Most sokaltam be.... és nekiállok! Jó lehet volt 1.5év, mire 60ról 72lettem... Meg egyébként is hajlamos vagyok a hízásra...
2012. aug. 24. 20:14
 9/18 anonim válasza:
9%
Ez valóban egy buta kérdés. Szerinted van különbség egy pofár víz és bögre víz között? Attól, hogy mostanában mindenféle baromsággal kábítják az embert, még nem kell mindent elhinni :) pláne nem a nagy fogyókúrás tanácsadóknak, akik valójában még csak azt sem tudják, hogy mit jelent a "szénhidrát" szó, de játsszák a napkeleti bölcset. Üdv: egy vegyész
2012. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves vegyész úrfi, te pont az a kategória vagy, mint a terhes nők, akik mindenkivel tudatják, hogy azok:D

"Igen, én használok tojást a lecsóba. Üdv, egy 23 hetes kismama"

2012. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!