Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtalálni egy...

Hogy lehet megtalálni egy olyan embert akinek csak a keresztnevét meg az arcát ismerem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom facebookon akarod.Én úgy találtam meg egy embert, akiről semmit nem tudtam csak azt hogy hol lakik. Egyszer láttam, ahogy beszélget egy társasággal, amiben az egyik tag egy ismerős volt (nem beszélek vele csak tudom ki ő). Rákerestem facen, és az ő ismerősei között találtam meg :D

Próbálj te is valami hasonlót. Vagy ha nagyon türelmes vagy beírod a keresztnevét a keresőbe (esetleg ha tudod hol lakik akkor azt is) és végigböngészed a találatokat :D

2015. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van képed róla akkor betöltöd a google keresőjébe, és kép alapján megkeresed. Sokszor bejön a dolog.
2015. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat :)

Egy olyan ember van akit tudom, hogy ismer, őt meg is találtam, de az ismerősei le vannak tiltva, hogy lássam.

Sajnos nincs róla képem.

2015. nov. 20. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!