Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A sztárok, gazdag emberek mit...

A sztárok, gazdag emberek mit esznek, kajálnak?

Figyelt kérdés
Mindig étterembe esznek? Te is ott ennél ha megtehetnéd?

2015. nov. 22. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ugyanazt eszik mint te csak nagyobb felhajtással. Valószínüleg sokszor esznek étteremben, én is azt tenném ha lenne pénzen rá.
2015. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kaviárt,lazacot,pezsgőt,kaviárt,lazacot,egy kis kokszot,pezsgőt...meg amit a személyi edző előír:D
2015. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pénzt..


Egyébként mégis mit ennének? Ugyanazt mint mi, csak jobb minőségűt. Ismerősömék havi több millió forintot keresnek, és ugyanúgy heti egyszer pizza van náluk mint nálunk. Egyébként meg ők sütnek főznek maguknak, vagy simán rendelik a kaját

2015. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hogy ennénk már mindig étteremben? örülök, ha otthon vagyok néha egy napot... amúgy meg jól írta az előző ugyanazt mint bárki más
2015. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bill Gates állítólag saját szigeten termeltet bio dolgokat. De csak ÁLLÍTÓLAG, nem biztos.
2016. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!