Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek félek hogy belém...

Mit tegyek félek hogy belém kötnek stb?

Figyelt kérdés

Tegnap egy gazdag ismerősömtől kaptam nagyon márkás ruhákat,amire nekem sose telt volna. És a buszon a cigányok nagyon nézik.Zavarba is jöttem. Félek hogy nehogy belém kössenek,nehogy gazdagnak nézzenek stb...

18/L



2015. nov. 15. 17:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Irigy kutyák:) szard le őket!^^
2015. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Igazából tul sok mindent nem tehetsz
2015. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Realizáld miért nncs okod félni, majd fejezd be.
2015. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nekik, ha beszólnak, hogy hamisított cuccok.
2015. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz massal/veluk....
2015. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ne aggódni az ilyesmin. Szerintem nem sok értelem van. Sok ember jár szépen öltözve, márkás ruhákban még sem foglalkozik velük senki (persze van úgy, hogy egymást közt tesznek rosszindulatú megjegyzést de hát az legyen az ők bajuk).

Ha nő lennék én tartanék azért magamnál egy önvédelmi sprayt (paprika,bors). Egy ilyen elég olcsó és jó ha kéznél van, ráadásul könnyen megvásárolható horgász/vadász üzletből vagy akár online is, és természetesen legális.

Szép napot!

2015. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Milyen márkákról van szó? Csak mert szerintem te képzeled be.


A nagyon drága márkák ritkán írják a termékre nagy betűkkel a nevet!

2015. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es!

Nem képzelem be, ne okoskodj! Mi van irigy vagy?

Nincs ráírva valóban. Csak tudom hogy nagyon drága helyeken vásárol az illető ügyvezető igazgató, és a férje is. A csizmát is amit adott 20 ezer volt. Ő hordta a ruhákat láttam rajta.

2015. nov. 16. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem okoskodok, én is designer ruhákat hordok! Tehát nem is irígykedem! Van bőven miből vásárolnom! Felsővezetőként dolgozom, mondhatjuk pont ugyanígy, hogy ügyvezető igazgató vagyok!

Éppen ezért írtam, hogy te vagy befeszülve! Nem ismerik fel mi van rajtad, ne aggódj! Ha nincs ráírva, nem tudják! De látom, mindent támadásnak veszel, és azonnal vissza is támadsz!

2015. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20ezer pedig nem drága. Az teljesen átlagos! Nekem van 420ezres is! Szóval ne aggódj!
2015. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!