Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te miért olvasod a blikk.hu-t?

Te miért olvasod a blikk.hu-t?

Figyelt kérdés
ha olvasod persze.

2015. nov. 22. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem olvasom. Rengeteg benne a kacsa és a kamuhir!
2015. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én akkor mikor unatkozom arra nézek...meg mikor van "sztárchat" akkor kérdezek a vendégtől. Szinte mindig beválogatják a kérdéseim amit írok és megválaszolja a vendég.
2015. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a szar még létezik?
2015. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én napi legalább 5 hírportàlt átböngészek. A Blikk is köztük van,néha szívesen olvasok bulvárhíreket,meg annyira nem gáz szerintem.
2015. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért, hogy idegesítsem magam vele. Erősen kormánypárti híroldal, ugyanazt szajkózzák mint a fideszék, hergelik a népet a menekültek ellen, meg lejáratnak mindenkit, akit csak lehet, az olvasottság kedvéért.

Nem lepődnék meg, egyszer agyonvernének ott valami hírszerkesztőt. Csak ne valami pályakezdő kiscsajt, hanem pl az ügyvezetőjét.

2016. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a főcímet olvasom el gyakran és a kommenteket.
2016. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!