Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szombathelyen merre és töltsek...

Szombathelyen merre és töltsek időt?

Figyelt kérdés
Heti szintek sokat kell várnom a vonatra (bár van amikor nem annyit) :D és borzalmasan unalmas várni :( 19/L

2015. nov. 23. 19:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az "és"-t VÉLETLEN írtam :D bocsi
2015. nov. 23. 19:50
 2/12 A kérdező kommentje:
és mivel gyorsan írtam ki tele van hibákkal :D katasztrófa, azért remélem érthető, tényleg mikor gyorsan gépelek sok a hiba
2015. nov. 23. 19:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyi időt szoktál várni? Mert más program kell, ha egy fél órát, és más, ha 2-3 órákat:D
2015. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1 ora es 10 percnel nem tobbet :D az indulas elott 20 perccel beulok a vonatba ha annyival elobb ott vagyok de ha egy oranal tobbet varok akkor is csak elotte ott tobzodok es nagyon unalmas 0.0
2015. nov. 26. 18:47
 5/12 anonim ***** válasza:
a fő téren van a művész kávézó vagy kávéház, én oda mindig örömmel ültem be, mikor volt időm. nagyon hangulatos.
2015. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:) es milyen messze van a vasuttol? Azt se tudom merre van :D
2015. nov. 28. 12:31
 7/12 anonim ***** válasza:
a fő teret nem tudod? ez szerintem furcsa. de a vonattól messze van. csak akkor lenne értelme, ha amúgy is arra járnál be az egyetemre, és akkor később indulnál el a vonatállomás felé. a vonatállomás felé nem nagyon tudok semmit (én sem ismerem annyira a várost). azért a belvárost érdemes lenne egyszer megnézned.
2015. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szia! :) Lehet,hogy későn írok,de leírom,hogy hogy találod meg a Fő teret. A vasút előtt van egy 72-es bisztró. Ott van a Szelestey utca. Azon végiggyalogolsz ,a Vörösmarty után is átmész a zebrán,és utána van egy körforgalom,ott van a régi SzTK. De előtte javaslom,hogy ha átmész a Vörösmartyn,akkor ment át a következő legközelebbi zebrán,hacsak a körfogalomnál nem akarsz átmenni a zebrán. Na az SzTK-nál a körforgalomnál, a Gekko Pub-nál menj rögtön balra,és menj végig a Király utcán. És ha végigmész,akkor kiérsz a Fő térre. Szemben van a McDonald's :) Remélem segítettem :)
2015. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Előző vagyok,úgy értem a túloldalra menj át, ha átmentél keresztül a Vörösmarty utcán,mész tovább a Szelesteyn,de előtte a Vörösmarty utcai zebra után a következő legközelebbi zebrán,ment át a túloldalra! :)
2015. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi ;) majd eltekergek arra de el fogok tevedni :DD itthon is siman rossz lepcsohazba akarok menni a mienk helyett.
2015. dec. 10. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!