Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az élet Szombathelyen...

Milyen az élet Szombathelyen illetve Pécsett az élet egy fiatal,17 éves srác szemével? Mindkettő érdekel.

Figyelt kérdés

Hasonló korú fiúk/lányok is írhatnak.

Nyilván szórakozás,sportlehetőség,mennyire van nyüzsi,milyenek az emberek stb stb.


2015. jún. 6. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk 23 vagyok és 5 éve költöztem el Pécsről, de azóta talán sok minden nem változott: télen kihalt, de van sok jó kocsma, meg egy két ergyább buli, nyáron viszont van sok program, vannak jó bulik, sok helyre lehet kiülni sörözni. Sport meg hát attól függ mit szeretnél sportolni. De amúgy barátságosak az emberek, régen nagyon jó város volt, imádtam, de nagyon csúszik le.
2015. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem köszi!

Szombathelyről azt hallottam,hogy dög unalom.

Az emberek nagyképűek,rengeteg a tipikus paraszt,buli alig van,inkább faluhoz hasonlít,mint városra,kocsmák sem nagyon vannak.


Ebből BP lesz.

Továbbtanulás miatt érdekelne,hogy mégis hol éljek egy szűk 5 évig.

2015. jún. 6. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Azért az eléggé kellemetlen, hogy ez alapján akarsz egyetemet választani.


Egyébként Győr egész jó város ilyen szempontból, de én az ottani egyetemet nem ajánlanám feltétlenül. Eridj a BME-re inkább. Ugyanakkora szopás de a diplomád talán egy picit többet fog érni.

2015. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért választom,mert nem akarom,hogy megbaxxon az unalom.
2015. jún. 6. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Szombathelyen jártam középiskolába. Én nem tapasztaltam ilyeneket, mint amiket írtál. Mindenhol vannak normális emberek és kevésbé kulturáltak. Egyébként meg jó társaságban tök mindegy hol van, mindenhol jól érzed magad. Szombathelyen nagyon jók az egyetemi bulik, összetartó társaságok, stb.

Budapestre jártam a BME-re. Budapest a legnagyobb falu, ott majd megtanulod lenézni, kihasználni a másikat.

2015. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szombathelyi vagyok, nyáron programok vannak a városba, különböző helyeken különböző programok.

Buli helyek is vannak, én nem járok bulizni de ismerek párat max, romkert stb.

Egyet értek előttem szólóval abban, hogy mindenhol vannak normális és kevésbé normális emberek, ez itt is így van.

Sportolási lehetőség akad bőven, egyesületek, csapatok, edzőterem. Van 2 mozi a városba stb.

17/L

2015. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!