Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, hogy lehallgatnak minket?

Figyelt kérdés
Az én (laikus) véleményem az, hogy a saját biztonságom megér annyit, hogy hallgatják pl. a telefonbeszélgetéseim. Ha nem tervezek tömegmészárlást, bankrablást, stb. akkor hallgathatják, de ha valaki ilyet akarna, akkor őt igenis állítsák meg. Vagy másik példa a facebook-beszélgetések megfigyelése. Ezzel mi baja van az embereknek? Mire mennek a titkosszolgálatok egy átlagember beszélgetéseivel? De ha valaki esetleg facebookon tervezné a fent említett dolgokat, akkor őt figyeljék meg, és állítsák meg. Nektek mi a véleményetek? Főként ellenvéleményre lennék kíváncsi!
2015. nov. 23. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
most mi a kérdés?nem értem. az tény hogy egyfolytában megfigyelnek már csak statisztikai célból is,minden cégnél megy a leselkedés,azért ,hogy mivel tudnák jobban kicsalni az ember pénzét,mivel manipulálhatnának jobban.példa:egy egyszerű alkalmazást nem tudsz úgy telepíteni hogy ne egyezz bele abban ,hogy tudtod nélkül bármikor bekapcsolhatja a kamerát,a mikrofont,és hozzá férhet az összes adataidhoz.
2015. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mindenkit lehallgatnak, és nincs ezzel semmi gond,a jelenlegi helyzetben.
2015. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy ha eleve tudják, hogy lehallgatják őket, akkor miért háborognak.
2015. nov. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!