Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Help . Hogyan ovjam meg a...

Help . Hogyan ovjam meg a lakasunkat nehogy kiraboljanak minket?

Figyelt kérdés
Nos tehát én egy panelházban lakom a szuleimmel es a tesommal, es kezdem onnan hogy egyik nap mentem haza es egy kiscigany gyerek (hid alatti) kovetett hazaig, penzt kert meg kerdezte melyik az autonk kik a szuleim meg ilyenek, az a legrosszabb hogy engem ismer tudja a nevem mivel sajna egy altalanosba jar az ocsemmel. TObb olyan hirt hallottam mar hogy kiloptak embereket, a mi panelhazunk ket bejarata biztonsagi ajtos, es mi legfennt lakunk.beszeltem gondnokunkkal is o azt mondta hogy nem kell felni hogy o azt hallani hogy kijon be meg minden , a lakas ajtonk is szinten biztonsagi.Ma a baratnomtol hallottam hogy azt kerdeztek otthon e vagyunk meg ilyenek. Szoval nem tudom hogy mit tegyek, egy idegroncs vagyok. Ki se merem tenni a labam a hazbol, mar tiszta paranoias lettem, fogalmam sincs hogy mit tegyek v. kinek szoljak vagy akarmi.

2015. júl. 9. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A panelt lenne a legmacerásabb kirabolni, a tolvajok, betörők, besurranók ilyenkor a BalatonSoundon és környékén vannak.
2015. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Riasztót kell beszerelni. Van már olyan mely jelez a telefonodra, ha probléma van otthon. Sőt videószervert is lehet kapni, amit a nettel összekötve, a saját lakásodat tudod figyelemmel követni, hogy mi történik a lakásban.
2015. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!