Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodok ennyire a...

Miért ragaszkodok ennyire a pszichológusomhoz?

Figyelt kérdés
Heti szinten járok hozzá, már 1éve. Tegnap lemondta a "találkát", és elkezdtem sírni. Nagyon sokáig sírtam, és még most is szarul érzem magam. Teljesen magamat hibáztatom, hogy biztos miattam mondta le.

2015. nov. 24. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy megszoktad, hogy van, aki meghallgat figyel rád, most meg hiányzik ez.

Az is lehet (és ne vedd sértésnek), hogy vonzódsz hozzá valamilyen szinten, de én ezt igazán nem állíthatom.

Ne hibáztasd magadat, biztos nem miattad mondta le, lehet, hogy közbejött valami.

2015. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Segít is valamit hogy jársz hozzá, vagy csak megszokásból jársz? Egy év az elég hosszú idő, ráadásul hetente. Ha eddig nem tudott rajtad segíteni, lehet keresned kellene egy másikat.
2015. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyahiány, gondoskodás- figyelemhiány (mármint az, hogy nem figyeltek rád soha), szeretethiány stb.
2015. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
borderline?
2015. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért? :O
2015. nov. 25. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!