Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túlságosan ragaszkodok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan ragaszkodok a barátnőmhöz, visszább kéne vennem? Hogy?

Figyelt kérdés

Nemrég vagyunk együtt barátnőmmel (1 hónapja). Az elején semmi gond nem volt, megtudtam nélküle is lenni, viszont beleszerettem és ilyen kis idő elteltével nagyon ragaszkodok hozzá, minden időm vele tölteném, minden nap keresem a társaságát és hiányom lenne, ha 1 napig nem beszélünk. Nemrég kihagytunk 1 napot (akkor nem beszéltünk és nem találkoztunk), mert a barátnőjénél aludt. Egyszerűen nem volt kedvem semmihez, őt hiányoltam. Lekötném magam valami mással, de nem megy. Egyszerűen folyton ő jár a fejembe és úgy érzem, ha így haladok megfolytom a szeretetemmel, ami szerintem nem túl előnyös.

16/F



2015. jún. 1. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő. Van aki erre vágyik másokat taszít. Én tudom hogy hülyét kapnék tőle de lehet őt nem zavarja. Ez a visszább venni dolog pedig olyan mint a fogyókúra. Önfegyelem kérdése.
2015. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!