Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti se szeretitek mások kezébe...

Ti se szeretitek mások kezébe adni a telefonotok?

Figyelt kérdés
vagy csak velem van az hogy nem szeretem ha bárki benne turkál?
2015. nov. 25. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, más is nyugodtan megfoghatja, ez csak egy telefon.
2015. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

le van jelszavazva, 3 ember tudja a jelszót velem együtt...

senki nem nyúl hozzá rajtam kívül...max elkéri tőlem barátnőm, más nem szokta, még telefonálásra sem...

cégeshez meg csak én tudom a jelszót, így ahhoz csak én nyúlok...


22F

2015. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Felőlem mindenki végigturkálhatja a telefonom, nem tartok semmi olyat rajta amit nem láthatnak mások. Gyakorlatilag nincs is semmi rajta...
2015. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tolem az fogja aki akarja, nem rejtegetek semmit...
2015. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

*telefonotokAT.

Attól függ...közeli ismerős, párom bármikor megnézheti, nincs rajta semmi olyan.

A cégest már nehezebben adok ki, azon vannak olyan adatok, amihez másnak nincs köze, de le van jelszavazva az egész telefon.

2015. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Néha lefotózom a nagy dolgomat, meg p*csömről is van jópár fotóm, így már mindenki megtanulta, hogy nem durgatunk a Bálint telefonján mert olyat fogunk látni, amit nem akarunk...
2015. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
asszem én egy hangyányit paranoiás vagyok, uj telo vásárlásakor kérem a bontatlan dobozt, és én fogom meg a mobilt :(
2015. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
eddig nekem ha hozzányúltak, csak ellenőrizgetés képpen, így már eleve hányok attól, ha valaki a telomban akar ügyködni
2015. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

barátom nézheti egyedül, de az is kicsit feszelyez.

amúgy még 5-6 éve nagyobb divat volt a másik telojaval játszani, meg nyomkodni.. hát megtalaltam egy ilyen alkalommal egy barátnőm meztelen képeit..

2015. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

barátom nézheti egyedül, de az is kicsit feszelyez.

amúgy még 5-6 éve nagyobb divat volt a másik telojaval játszani, meg nyomkodni.. hát megtalaltam egy ilyen alkalommal egy barátnőm meztelen képeit..

akkor voltunk 14 évesek..

utána 2-3 évre rá az egyik csaladtagom facebookjaba néztem bele. olyan uzeneteket találtam, amiket nem a parjanak irt, hogy azt kívántam bár egne ki a retinàm..

szóval nekem ez jó lecke volt!! azóta tényleg tiszteletben tartom más privát dolgait, így legalább boldog tudatlanságban vagyok

2015. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!