Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetértesz azzal, hogy sok...

Egyetértesz azzal, hogy sok tulaj nem adja ki gyerekeseknek ki albérletbe a lakását?

Figyelt kérdés
Szinte már minden hirdetésben ki van kötve hogy csak párok,vagy egyedülállóak jelentkezhetnek.A gyerekkel rendelkezők hőzöngenek,csak nem tudom miért.Ha tulajdonos lennék,ugyanígy gondolkodnék.Ugyanis az egy dolog hogy a zajongás miatt sem,de ami fontosabb : egy családot nem lehet olyan könnyen kitenni a lakásból ha nem fizetnek.És a nem fizetés pedig könnyen előfordulhat.
2015. nov. 25. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem vagyok ebben járatos, de a húgomék most találtak albérletet (van már gyerekük aki még baba!), ha jól tudom nem sokáig keresgéltek


22F

2015. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen.

Szülők személyiségétől függ. Ha emberileg nem érnek sokat, rossz gyereket is nevelnek aki nagyobb kárt okoznak házban mint ugyan oly féreg szüleik akiknek van egy kis gógyiuk már.

2015. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

en is jartam mar igy, hogy nem adtak ki lakast mert kisgyerekunk van.


Engem kulonosebben nem zavar, mindenkinek joga van eldonteni hogy kinek adja ki a tulajdonat.


Utana talaltunk jobbat.

2015. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 gyerekünk van és nehezen találtunk lakást. Jelenleg egy olyan házban élünk, amit gyűlölünk. Lóg a tapéta, potyog a fal, fürdőben a csapnál nincs víz, az udvarra kimenni életveszély a gyerekeknek egyedül.

Sok a bevételünk, jól öltözünk, normálisak vagyunk, a gyerekek jólneveltek. Szóval semmi baj nincs velünk.

Van saját lakásunk, de az pici 4-ünkek, úh kiadtuk.

Folyamatosan nézem a hirdetéseket, hívok fel ingatlanosokat, akik csak hááááááátognak, hogy gyerek van, így nem fog menni.

Szóval kénytelenek vagyunk egy borzalmas romban élni 2 kicsivel, mert nem adják ki a lakásokat gyerekeseknek.

Valahol megértem, de az a gáz, hogy így az olyan normális családok is megszívják, mint mi.

Szóval a másik oldalba is bele kell(ene) gondolni, nem csak ahhoz ragaszkodni, hogy gyerek van? akkor bmeg nem jössze ide!!!!

Bocsi, ha indulatos vagyok, de annyira félelmetes és rossz itt lakni, hogy ez rányomja a bélyegét az életünkre. De másik albérletet meg nem találunk.

2015. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban sokan nem adják ki. Szerintem azért, mert ha valamiért még is beszeretne költözni a tulaj a gyerekes szülőket nem olyan könnyű "kirakni" (bocsánat a kifejezésért).

Mivel erre vannak külön törvények. Nem vagyok teljesen biztos de talán fél év "haladékot" kell adni (ha nem is pont ennyit de pár hónapot biztos), hogy találjanak új lakást mert elvégre az utcára kerülnének gyerekestől.

Gondolom ez az oka.

Szép napot.

2015. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert ha fogja magát az albérlő és nem fizet, akkor nem lehet kitenni őket törvényesen. Ezért.No meg jobban lelakják a lakást és a szomszédok is állandóan panaszkodni fognak hogy zajos a ordít rohangál gyerek. És kinél panaszkodnak? A tulajnál! Persze 2-3 verőlegény kidobja a síró gyerekeket is de azért ahhoz többet kell fizetni,meg kevesen vállalják. Sajnos a bérlők is megérik a pénzüket és amíg lehet válogatni addig meg is teszik.
2015. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!