Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy meggondolatlan mondat...

Ha egy meggondolatlan mondat miatt megbántotok egy olyan embert, akivel jóban voltatok, mennyire próbáljátok meg őt kibékíteni, ha? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

...ha ő úgy megharagudott, hogy szóba se akar veletek állni?

Velem most ez a helyzet, véletlenül őszintébb voltam a kelleténél az egyik ismerősömmel és eléggé a szívére vette a dolgot. Én úgy vagyok vele, hogy szeretnék vele normálisan, felnőttek módjára leülni és bocsánatot kérni tőle, de mindig csak flegmán lekoptat, ha felkeresem.

Tényleg bánt a dolog, mert nem akartam megsérteni (habár tartam magam ahhoz, hogy volt igazság abban, amit mondtam), viszont részemről nem voltunk azért olyan jóban, hogy leálljak neki könyörögni, hogy legalább meghallgatni hallgasson meg. Ha el tudnám neki mondani, amit akarok, akkor megnyugodhatnék, mert úgy érezném, hogy én megtettem amit kellett és innentől rá van bízva, hogy megbocsájt -e, vagy fortyog -e még magába. De amíg nem tudok tőle bocsánatot kérni, addig részemről lezáratlannak hat ez az ügy és ott motoszkál a fejemben.

Ti mit tennétek? Voltatok már hasonló helyzetben?

Én 22/F vagyok, ő pedig egy negyvenes éveiben járó nő.



2015. nov. 27. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Küldj neki emailt. Azután vagy elolvassa, vagy nem, ez már rajta múlik, te mindent megtettél a békülés érdekében.
2015. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!