Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kibírhatatlan anyám 1 héten...

Kibírhatatlan anyám 1 héten keresztül, amikor ugye rájön a havibaj, mit csináljak? 20F

Figyelt kérdés

Az idegbetegségbe kerget ezzel. Minden apró baromságon ordibál, idegeskedik, vergődik, hozzá sem lehet szólni. Az előbb kérdezem, hogy miért volt a szobámba, mert hirtelen bement és kijött, erre elkezd kiabálni, hogy legközelebb nem fog bemenni. Szépen elmagyarázom neki, hogy csak kérdeztem valamit, erre azt mondja, hogy a ruhámat rakta be, de többet nem fogja, majd csináljam magamnak. Ráhagytam, eljöttem. Az előbb nézem, olyan 1 órája, hogy az édesítőszer a hűtőben van. Jó, mondom hagyom, biztos berakta. 5 perce történt, hogy elkezdett ordibálni(magában, tehát nem rám), hogy az idegbetegségbe kergetem, minek rakom be a hűtőbe az édesítőszert?

Ezek előtt bementem hozzá mondani valamit a haveromról, 5 másodperc alatt oda terelte a témát, hogy inkább a vizsgámat dolgozzam kifelé és tanuljak, meg, hogy ne sírjak majd neki, ha nem kapok pénzt. De nem csak akkor van ez, amikor a közelében vagyok, mindig talál okot arra, hogy b4sztasson valamivel ilyenkor.

Múltkor(1 hónapja nagyjából pont) már tényleg azt hittem, hogy lelövöm magam.

Hazajött, valamivel rögtön rám förmedt, aztán folytatta, hogy gyúrni bezzeg van eszem, a tanulásra nincs. Visszaválaszoltam, hogy gondja sincs rám, magamnak veszem a kaját, minden zh-m megvan, rosszat nem csinálok. Megkérdeztem, hogy megjött, hogy ideges? Erre: Igen, már több napja, de én úgyis csak magammal foglalkozok. Jézus Istenem.. Még azt fogom figyelni, hogy mikor jön meg neki, nem? Fogtam magam, elmentem kondizni inkább, mert nem bírtam vele egy légtérben. Ilyenkor tényleg SEMMIT nem lehet neki mondani, mert egy utolsó féreg vagy, ha hozzá mersz szólni.

Magamnak sütök-főzök a SAJÁT pénzemből, amiért dolgozok. Elmosogatok mindig, semmi baja nincs rám, máskor különben aránylag normális, havi 1x1 hétig csinálja ugye..

Vele élek egyedül kb, mert tesóm 5 napot koliban van. Félárva vagyok.

Mit lehet tenni ilyenkor? Nem lehetek egész nap távol csak emiatt..


2015. nov. 27. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy mik a lehetőségeid, de én nem szólnék hozzá 1 hétig csak akkor, ha nagyon muszáj. Ha otthon lennék akkor a szobámban tartózkodnék.
2015. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát amúgy egy angyal, ha vérzik, akkor az ördög. Ez azért elég hihetetlen.
2015. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"máskor különben aránylag normális"

Nem áll érdekemben bárkit is átverni a kérdéssel.

2015. nov. 27. 23:43
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Hidd el, neki sokkal rosszabb. Ő is érzi, hogy nehéz természetű, plusz ő az, aki a saját végérben alszik esténként, neki fáj a méhe, ő az, aki folyton éhes, ő költ egy csomó pénzt betétre, úgyhogy ha van oka valakinek hisztizni, az ő. Te addig kerüld el,vagy tűrd el.
2015. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
*vérében
2015. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hisztizzen, racionális kereteken belül, úgy, hogy más életére ne legyen hatással. Ha engem is felidegesítettek egyetemen, mert véletlenül sem azokat a kérdéseket kaptam zh-n, mint amiket gyakoroltunk, akkor sem máson vezetem le a dühömet.
2015. nov. 28. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!