Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ka a f@x az a Viszkok Fruzsi?

Ketyefesze kérdése:

Ka a f@x az a Viszkok Fruzsi?

Figyelt kérdés
Szóval miért került bele a köztudatba, miért nem tudom kiirtani a facebook hírvonalamról, miért lájkolják az emberek? Amikor megnézem egy videóját, akkor konkrétan semmiről sem szól. Csak hogy milyen göncöt vett, mit csinál. Ez komolyan érdekli az embereket?
2015. nov. 28. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, de rá se fogok keresni most, mert jó ez nekem így.
2015. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Idősebb Viszkok lánya valószínűleg.

Feltéve, ha nem álnév.

2015. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Soha nem hallottam még erről a névről.
2015. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
hát egy ilyen youtube-os csaj,sminkelésről rak fel videókat meg öltözködésről(elég unalmas ízlése van)és néha a napi rutinjáról...rengeteg ilyen youtube-os van világszerte...és nézik is az emberek rendesen
2015. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, de miért éppen az ő stílusát követik? Mit tett? Megmentett t fuldokló embert a Balatonban? Feltalált valamit? Vagy miért? Ennyi erővel a hentes lánya is lehetne facebook sztár, az legalább nem ilyen kacsacsőrű. Ez a csaj olyan, mintha az amerikai szesztilalom idejéből szabadult volna.
2015. nov. 29. 09:16
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Én most hallom ezt a nevet először.
2015. dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
miert pont akkorrol? :D
2016. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
87%
Így divatcsaj meg úgy sminkes közben meg a (volt) barátja anyjának a hajkeféjét használja.. eltöri a hajkefét, és vissza teszi úgy a polcra hogy csak össze van illesztve hogy ne vegye észre csak ha hozzányúl
2019. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!