Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Zsófi és a Fruzsi nevet...

A Zsófi és a Fruzsi nevet miért keverik gyakran az emberek? Szerintem nem is egy formák

Figyelt kérdés

A napokban megismerkedtem egy emberrel, aki többször Fuzsinak hívott (Zsófia vagyok). Nem ez az első eset erre...


Nem kerítek nagy hátsót neki, csak érdekel...


Miért?



2015. nov. 21. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem Frizsuztak még, csak Szilviztek. Tudja a fene.
2015. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*Fruzsiztak
2015. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem van több Zsófi ismerősöm, de sose kevertem a Fruzsival. Nem tudom, miért lehet ez.
2015. nov. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a 'zs' betű miatt. Egyébként az ismerősömet is állandóan Fruzsizzák, pedig Zsófi. Érdekes :D
2015. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerős! fogalmam sincs miert keverik,ezt en sem ertettem soha,pedig nem is hasonlitottunk azzal a csajjal
2015. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én Fruzsi vagyok, és Zsófiztak már le...:D semmi köze a két névnek egymáshoz, nem értem én se :D főleg nálad nem, a Zsófi elég gyakori név, nem értem, hogy lehet keverni mással
2015. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ja tényleg... főleg egy gyakori nevet egy kevésbé gyakorival :) Én is Fruzsi vagyok és minden tanáromnak kezdetben Zsófi voltam. És még nekem kellett megmagyarázni, hogy én FRUZSI vagyok! :D
2015. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az semmi! Stefinek is hívtak. Meg Zsókának, bár az nincs olyan messze.


Gondoltam már arra is, hogy rosszul hallanak, de olyan is csinálta, aki biztos hogy nem.


Nem értem én sem.

2016. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyik Zs , F, I , másikbab F, Sz, i vannak, ezért. Amúgy én Vivien vagyok és gyakran Szilviznek : D
2016. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem Fruzsinak hívnak barátnőm Zsófi és megszámlálhatatlan sokszor kevertek minket össze. F,Zs,I talán a bűnös de az, hogy évek elteltével is rendszeresen keverjenek az már túlzás :D
2016. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!