Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire vagy a legbüszkébb?

Mire vagy a legbüszkébb?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 04:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azokra amit én csináltam.


Nem nagy dolgok. Pár kisebb program, meg egy egyszerű kis szerkezet amit én találtam fel(legalábbis sehol máshol nem találtam ilyet)

2015. nov. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*amiket
2015. nov. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából amire büszke vagyok (azért túlzás ez a szó) az néhány belső tulajdonságom.

Ilyen az, hogy könnyen létesítek kapcsolatot idegenekkel (mármint könnyen összebarátkozom, elbeszélgetek velük.)

Rettentő türelmes vagyok, és hűséges. (Amit megígérek azt mindenképp betartom, nincs olyan, hogy valami közbe jön.)

Szép napot!

2015. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
a büszkeség bűn
2015. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szívesen olvasnék bővebben, és mások történeteit is. A 4-es válaszolónak: ha lenézünk másokat, fennhordjuk az orrunkat, az tényleg baj, de én nem ilyen értelemben használom a büszke szót. Mindannyian csodálatosak vagyunk, úgy lettünk teremtve, és igenis nagyon fontos, hogy szeressük magunkat, és tudjuk értékelni, ha valamit elérünk. Azt mondod, hogy bűn, de szerintem igazából az a bűn, ha nem szeretjük Isten teremtményeit, máspedig mi magunk is azok vagyunk.
2015. dec. 1. 01:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Mára már semmire. Rájöttem, hogy amikre büszke lehetnék, igazából nincs is értelme.

De, ha majd elvégzem az egyetemet és sikerül egy jó hátteret kiépítenem, akkor arra büszke leszek.

2015. dec. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!