Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21-22 hós lányod/fiad mekkora,...

21-22 hós lányod/fiad mekkora, miket"tud", mit csinál a legszívesebben? Hányadik gyereked? Lesz-e kistesó? Megy-e/fog-e menni bölcsibe? Vele kapcsolatban mire vagy a legbüszkébb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nekem 19 hónapos a fiam,de mond utánam mindent, 1-szer bele kakilt a bilibe, mesét néz , énekel, építőzik....

Második gyerekem, van egy 2 hónapos fiam is, így nem megy bölcsibe.A legbüszkébb arra vagyok, hogy mondja :sejet=szeretlek :)

2012. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

22 hós kislány, 80 cm, 10 kg.

második gyerek

nem lesz tesó

bölcsis - november közepétől, imádja.

sok mindent tud: mondókát mond, mutogat, rövid mondatokban beszél, elkezdett kérdezni "mi?", önállóan eszik, iszik, vetkőzik, ugrálni próbál - mert a nagy folyamatosan ugrál(4 éves),

imád gyurmázni, festeni, rajzolni, vonatokkal játszani, könyvet nézegetni

legbüszkébb: arra, h korán elkezdett beszélni, (mert a fiam majdnem 2 évesen kezdett szavakat mondani, és aggódtam)

2012. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

94 cm magas és 13 kg, fiú.

Beszél, néha már mondatokat alkot.

Hisztis, dacos.

Szeret kirakózni, motorozni, futózni, építőkockázni, rajzolni, pakolni és szerencsére a konyhában segíteni:)

2. gyerek, van már egy 2 évvel idősebb bátyja

nem lesz tesó

nem megy bölcsibe, majd csak oviba év végén

legbüszkébb: hogy ő az enyém és képes a legramatyabb állapotomból felvidítani, mert ő mindig vidám, mosolygós, élettel teli és szeret hízelegni, bújni, ami bearanyozza a napomat.


A nagyobbik ennyi idősen 90 cm és 13 kg volt.

Pár szót mondott csak, de hisztizni tudott ő is.

ő totál ellentéte a kicsinek, de nagyon okos, eszes:)

2012. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom kicsit nagyobb, 25 hónapos. Olyan 12 kg körül van, és 87 cm. Nem tudjuk még, hogy lesz-e tesó, egyelőre nem tervezzük, de bármi előfordulhat :)

Jelenleg bölcsis (két hónapja jár). Nagyon édes, a két kis kezébe fogja az arcomat, puszilgat, és mondja, hogy "szejetjek anyucika, nagyon szejetjek". Múltkor azt mondta az apjánalk, hogy "apucika téged szejetjek legjobban a vijágon" Persze majdnem elolvadt apa :)

Büszke vagyok az egész lényére, kedves, barátságos, bájos. De szinte mindenki megkérdezi, hogy mennyi idős, mert nagyon szépen beszél, egész hosszú mondatokban. Be nem áll a szája.

Imádja a mondókákat, énekeket, mesekönyveket, és az állatokat, de szeret gyurmázni, rajzolni és futkosni is! Ja, és imád enni is :) Első gyerek.

2012. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

21 hónapos kisfiú, nem tudom, mekkora. :) A súlya olyan 12 kg körül lehet, 86-92-es ruhát hord.

Első gyerek, bő két hónap múlva érkezik a tesó. Bölcsi nem lesz.

Mond pár szót, de jobban szeret halandzsázni. Mindenre megkérdezi, micsoda, büszkén végigmutogatja a család orrát, száját, stb. Szobatisztasággal kapcsolatban egyelőre harmatgyenge próbálkozásaink vannak, szól, ha produkálni készül a pelusba, de nem ül meg a bilin fél percet sem.

Nem egy csodagyerek, abszolút átlagos fejlődésű, viszont eszméletlen barátságos, és hatalmas szíve van. Ölelget-puszilgat minket, ha a férjemmel mindketten itthon vagyunk, elönti a nyugalom, összehúz minket, és úgy ölelget mindkettőnket. Odáig van a nagyszüleiért és a dédiért. Itthon ugyan egyre hisztisebb, de nyilvánosan csak mosolyogni tud mindenkire, ő a ház kedvence. :)

2012. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

23 hónapos a lányom. Első gyerekem, tervezzük a kis tesót, így nem megy bölcsibe.

Szépen beszél, egyre érthetőbben, több szavas mondatokat is mond már. Szól, ha kaka van, vagy pisi, de nem mindig időben, így még van pelus. Egyedül eszik és iszik. Nagyon bújós és puszilkodós. Puszit is szokott dobni, és köszön mindenkinek, még a játékainak is.

2012. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!