Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiket raboltak már ki: hogy...

Akiket raboltak már ki: hogy tudtátok feldolgozni, hogy a dolgaitok sose lesznek meg, a biztosító sem fizet ilyenre, és innentől mindig rettegni kell?

Figyelt kérdés

Arról nem beszélve, hogy lehet, naponta találkoztok az elkövetővel, aki esetleg köszön, vagy beszélgettek is, miközben ő pakolta ki a házatokat?

A rendőrség tehetetlen, odaveszett egy élet munkája rosszabb esetben.

Hogy lehet ezt feldolgozni, hogy amiért dolgozunk, amit kifizetünk, azt mások egyszerűen csak ellopják?



2015. nov. 30. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Tőlem szerencsére "csak" egy ütve fúró gépet vittek el, még a nyáron, elég bóvli márka volt, egy hete vettem, hátra raktam a fészerbe, egyik nap hazaérek melóból már hűlt helye volt, hívtam rendőrt, polgárőrt bár tudtam hogy hiába, hát marha rossz érzés volt, gondolkoztam milyen csapdát, "meglepetést" lehetne csinálni ha legközelebb bemerészkedik valaki, most ide nem írom le, igazából nem életveszélyes, csak nem lehet tudni ki olvassa... :)
2015. nov. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Gyerekkoromban egyszer megpróbáltak kirabolni. Azóta is látom néha azt a faszt. Minden egyes alkalommal meg akarom ölni, de egyenlőre elég az a tudat, hogy nagyon szar élete van
2015. nov. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Engem Orbán egyik rejtett erőforrása rabolt ki , el vitt egy üveg málnaszörpöt meg egy ébresztőórás rádiót. És fél liter puncsot vagy császárkörtét. Felújítás volt nálam de ezeket vitte. Sikerült feldolgoznom. Aztán ellopták anyám 15 felhízott kacsáját hát azt már nehezebb volt feldolgozni. Aztán ismét hozzám törtek be el vittek egy vésőgépet meguntam szereltettem be riasztót.
2015. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!