Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ráejtettem a kerámia főzőlapom...

Verka82 kérdése:

Ráejtettem a kerámia főzőlapomra a botmixert és a főzőlap eltört A biztosítós fickó szerint ne valljam be, hogy az én hibám, de nem mondta, hogy konkrétan mire (milyen indoklásra) fizet a biztosító. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyaghibára hivatkozhatsz talán.
2014. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem azt is kifizeti ha ráejtetted
2014. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
biztosított vagyontárgynak az írásbeli csatlakozási nyilatkozat aláírásától számított 14 napon belüli, a biztosított vagy annak közeli hozzátartozója által vezetett fuvareszközzel történő szállításakor a szállítójárművet ért baleset, illetve ki- és berakodás során, külső, balesetszerű behatásra bekövetkező meghibásodása, törése, melynek következtében az részben vagy egészben működésképtelenné válik.
2014. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam a biztosítót, hogy "ráesett" a főzőlapra a mixer, kérdezte a hölgy, hogy mennyi a kár, én kevesebbet mondtam, mint egy új főzőlap, azt ő sokallta, úgyhogy kijön majd valamikor egy kárszakértő...
2014. aug. 27. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Tehát azt mondta, hogy fizet erre a biztosító? Vagy lehet, hogy mégsem?

Ilyenkor legjobb a névtelen telefon.

Holnap valakivel telefonáltass be egy kitalált néven (vagy te is telefonálhatsz, de ha meghallod az ismerős hangot, akkor tedd le), be kell mondani a biztosítás nevét, és megkérdezni, hogy ebben az esetben fizetnek-e. Ha nem, akkor utánanézni a B-tervnek.

2014. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Anyaghiba - nem biztositasi esemeny

Raejtetted a barmit - bizt.esemeny. (bar lehetnek kizarasok)


Volt kulonleges uveg biztositasod?

Melyik biztosito?

Mekkora a kar?

Csupan termeknevbol nem biztos, hogy meg tudjak mondani, hogy kell-e fizetni, mert a feltetelek valtozhattak...

2014. aug. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra, hogy Te ráejtetted, szerintem egyik biztosító sem fizet, mert a kárt te okoztad. De ha letetted a főzőlapra a mixert és az ajtó/ablak kinyitásakor keletkező hirtelen huzat felborította a mixert és eltört alatta a főzőlap - na itt már nem te vagy a károkozó, hanem a huzat, és ezt ki kell fizesse szerintem...
2014. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van különleges üveg biztosításom, fognak is fizetni, csak nem biztos, hogy annyit, amennyit én szeretnék... ezrét jönki (állítólag) a kárszakrétő...
2014. aug. 28. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!