Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem álszentség?

Szerintetek ez nem álszentség?

Figyelt kérdés
Adott egy sznob gazdag nő. 15 kutyát tart, nem eszik húst (merthogy ő mennyire szereti az állatokat) és megszól másokat is, aki nem olyan mint ő. Ha valaki húst eszik leszólja, facen is huszárkodik, ha valaki el akar ajándékozni egy kutyát, meg ilyesmi. Ennek ellenére bőrcsizmában, bundában jár és az autójában is full bőr ülések vannak. Nem vágom, ez hogy jön össze?

2015. nov. 30. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Az gazdagság és IQ nem függ össze.
2015. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Álszent és szánalmas az ilyen.
2015. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
70%
Lehet, hogy műbőr. Amúgy ha az ismerősöd, miért nem tőle kérdezed meg?
2015. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy értelmes vegetáriánus, vegán nem szól bele mások étkezési szokásaiba. Én is vegán vagyok, de eszembe nem jutna másokat is erre rávenni, ez mindenkinek a saját döntése. Egyébként a kanapénk bőr, mivel én nem állatvédelemből lettem vegán, hanem egészségügyi okokból.
2015. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Roland G. ***** válasza:
88%

Képmutató és érződik rajta a felsőbbrendűség érzés.Az ellőttem szólók helyesen válaszoltak.Az 1-es is megragadta a lényeget.Én is megfigyeltem,hogy sok gazdag ember azt hiszi,hogy okos is.a kettő nem mindig jár együtt.Aki gazdag és mellette okos is,az tiszteletben tartja más emberek életét és nem szól bele a magánéletükbe stb.

Alapvetően egoista lehet az illető.Ez minden emberi jellemtelenség gyökere.

2015. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Onnan tudom, hogy eredeti amit vásárol, mert egy kerületben lakunk és én is ott vásárolok ahol ő (összefutottunk már 2-3x abban a boltban, kizárólag bőr lábbelik és kabátok vannak és meg volt tömve a táskája neki is).
2015. nov. 30. 17:01
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Mennyire fáj az irigység, kérdező..?
2015. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De egy picit az szerintem. Én eszem húst még sem szólok rá arra aki nem..elvárom, hogy ez igaz legyen fordítva is. Ha én bőrt használok, meg igazi bundát nem várom el mástól, hogy ő ne használjon. Ez lenne a normális szerintem.

Szép napot!

2015. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es semennyire, írtam is, hogy egy helyen vásárolunk. Mielőtt írsz, azért nem ártana olvasni is.
2015. nov. 30. 17:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Drágám, igazat adtam neked, te meg letolsz :)

Gyakorlatilag 100%-ban egyet értettem veled..

2015. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!