Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ideges szoktam leni ez...

Nagyon ideges szoktam leni ez normális?

Figyelt kérdés

amikor ideges vagyok akor nem vagyok ön magam hanem ökölel ütöm a falat meg törökszét mindent

15 éves vagyok és ez normális? mert ha anyira ideges vagyok amit láto töröm szét


2015. nov. 30. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy nem lány vagy?
2015. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki marad fiu vagyok
2015. nov. 30. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem éppen.Nincs önuralmad.Hisztizel...de ha dolgozol magadon akkor mehtanulhatod az önkontrollt.Kezdetnek tiszta fejjel elgondolkozhatsz azon hogy miken húzod fel magad ennyire feleslegesen.Aztán kezdj el azon agyalni hogy milyen érzés anyádéknak vagy a gyámodnak, aki van hogy dolgozik keményen bizonyos tárgyakért amiket Te egy egy ilyen hiszti alkalmával szétversz.Kezdd el tisztelni a környezetedet aztán magadat mert ilyen viselkedéssel nem sokra mész az emberi kapcsolatok terén.Ha sok a felesleges energiád találd meg a módot hogy levezesd.Egyszerű de nagyszerű megoldás a sport.Figyeld meg az igazi felnőtteket és vond le a következtetéseket hogy ők vajon miért nem hisztiznek.
2015. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2015. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez van ez az idegeség sok miat ki alakult szerintem nálam 8-9 éves lehetem amikor a papám neg halt azt se tudam mi van sirni se tudtam akor mert nem nagyon tudtam de most bele gondolok a szivem szakad meg mert hiányzik meg a nagybátyám is meg halt és ott se siram ot 11 éves lehetem de ö is nagyon hiányzik apám meg nem nagyon törödik velem kis koromban meg most is szokta mondani jön aztán nem jön és szerintem ezek az okok miat vagyok ideges
2015. nov. 30. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Így már bonyolultabb a sztori.Lehet vannak benned elfojtások de akkor is meg kell tanulnod az önuralmat.Egy jó szakember sokat segíthet.Családállítás is nagyon jó rajtam segített.
2015. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rajtam semmi se tud segiteni :(

de viszont 1 dolog van amiért képes lenék le nyugodni és nem idegesenek lenni

2015. nov. 30. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez részigazság amit írtál.Csak magadon tudsz segíteni.Oldd meg a problémát.Kérhetsz segítséget ha nem érted mi van veled.
2015. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!