Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Probálok fogyozni de nem...

Probálok fogyozni de nem megy! Mikor éhes vagyok akkor nem normális kaját kivánok ha nem édeséget .! (nem birom ki még nem eszek )! Este futás után elég éhes szoktam lenni és be kajálok! Szerintetek miert van ez?

Figyelt kérdés
Normális választ Plsss !!! Kösziii :))
2015. aug. 27. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem ez nem normális én is így voltam...csak én ugymod "idegevő" voltam.Túlzottan érdekelt mások véleménye de már nem így van..másokat többre tartottam mint saját magam...na de ez nem ide tartozik..

Ha éhes vagy akkor egyél valami gyümölcsöt vagy én délután szoktam enni jóreggeltet és nagyon szeretem..ezután csak szőlőt,banánt és őszibarackot szoktam enni..

2015. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..Ha pedig futás után éhes vagy és az édességet kívánod akkor egy kis virágméz simán belefér..:) remélem segítettem valamit.
2015. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 27. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Jóreggelt, szőlő, banán... Csupa fogyókúrás étel.
2015. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig jobb egy kis jóreggelt vagy szőlő minthogy befaljon 2tábla csokit vagy valami zsíros sz@rt..bár én már nem fogyózom hanem inkább súlyt szeretnék tartani és ezeket szoktam enni.:))
2015. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nagy akaraterő és Candida-diéta, ami neked kell.. a gombák éhesek a cukorra, ezért érzed elviselhetetlennek az édesség iránti vágyat.. de ha további cukorral eteted őket, azzal csak 'tüzet oltasz'..
2015. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem bírod. Olyan van, hogy nem zavar eléggé a súlyod, nem vagy elég elszánt, hogy ezen gyökeresen változtass. Kérdező, nekem diagnosztizált étkezési zavarom van, pontosan tudom milyen érzés lelkileg nyugtatni magam az étellel, sokáig a rabja voltam. De minden fejben dől el. Ellen lehet állni. Az elején pokol, de aztán az ember kitolja a határjait, és megváltoztatja az, hogy uralkodik önmagán. Elmondom, nekem az segített, hogy mindig előre kitűztem egy célt. Pl. 5 hétig tökéletes, mértékletes, egészséges étkezés, és utána kb. 2-3 nap, amikor azt eszem és annyit, amikor akarom, tehát "pihenés", de olyankor már a túlzabálást nem is szoktam igényelni, viszont pszichésen könnyebb, mert tudom, hogy majd akkor megehetem azt, amit még most nem. Nálam ez bevált, de minden ember más és más.
2015. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1-2 hétig ki kell bírni, aztán a szervezeted átáll a rendes kajákra (már ha esetedben kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozásról beszélhetünk: lassan felszívódó CH-ok, sok fehérje, zöldség, kis gyümölcs), és könnyebb lesz.

Amúgy én is nagyon édesszájú vagyok, ezért általában mindennap iszom 2 jeges lattét és eszem 1-2 kocka magas kakaótartalmú étcsokit. Mivel nagyon sokat mozgok, ez nem zavar be, de nem is akarok így össze-vissza enni.

Ja, amúgy egy baromi fincsi új édességem: keverek ki túrót egy kis joghurttal, citomhéjjal és édesítővel, majd ezzel a cuccal megkenek 2-3 Korpovit kekszet jó vastagon. Ehhez keverek ki vaníliás tejsavóproteint egy kis vízzel, és ezt az öntetet ráborítom a túrós kekszre. Isteni finom, gyakran ez a reggelim, ha sietek, illetve az uzsonnám :)

2015. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a Candida-diéta baromság, el ne kezdd! Csak egyél egészségesen és változatosan!
2015. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5: No igen, ki hogyan gondolja... Nálam a jóreggelt keksz az igen kerülendő dolgok között van (nem tudatosan, mivel eszembe se jutna megenni, sokkal jobb ételeim vannak), a csoki teljesen oké, csak nem kell, az igen zsíros dolgok pedig a top fogyókúrás ételek számomra (ha elég zsírosak, nincs hely szénhidrátnak bennük, ami jó).

Amúgy a témához is nagy köze van a zsírnak, legalábbis nálam ez volt a legjobb eszköz az édességevésem megfékezésére... Azért olyan sokáig nem tartott a dolog, kedvelem az édességet, csak többnyire szénhidrátszegény verzióban is megfelel, sőt.


Az éhség esetén édességkívánással még lehet valamit tenni. Csak mert az ember azt kíván, még ehet normális ételt, s akkor ad egy esélyt annak, hogy a jóllakottság megszünteti az édességvágyat... Ha mégsem, akkor jöhetnek trükkök, egy kocka étcsoki, van, akinek valami édes gyümölcs is bejöhet, s ott vannak a különféle szénhidrátszegény édességek, amiknek az összetétele, tápanyagtartalma is igencsak rendben lehet :)

Persze nem mindegy, mit kíván az ember, de ezt is lehet formálni (akkor is, ha az ember igencsak hedonista és nem erőssége az önfegyelem, evés terén pedig elvből sem erőlteti rá magát semmire, tapasztalat :) némi motiváció és elszántság persze nem árt)... Nem olyan nehéz új, jobb szokásokat felvenni evés terén, akár fokozatosan...

2015. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!