Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 3. világháború?

A 3. világháború?

Figyelt kérdés
Ki fog törni a 3.világháború?? Láttam a tévébe ezeket a konfligtusokat az isis és Franciaórszág között. Az interneten sokan osszák meg az ilyet.valaki meg tud nyugtatni?

2015. dec. 6. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Persze: Nyugi, haver, nincs semmi baj. Nem a te hibád.


Nincs mit.

2015. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem rajtunk, meg az interneten fog múlni, és hogy hányan osszák meg, ha ki is törik.
2015. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

KonfliGtustok nincsenek, az ISISre meg kb mindenki fúj, s igen, ott háború van, ahogy Szíriában, meg akörül.


Hát, szerintem a világháború ott keződne hogy pl Oroszország lerohanja teljes Ukrajnát, Lengyelországot, stb, nyugat fele el... na az mondható lenne annak ,de ez még szerintem nem.

Próbálkoznak sokan a kirobbantásával, eddig nem sok sikerrel szerencsére.

2015. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondhatni igen.

De egy másik szempontból 1 háború sem volt még. Ez is megtervezett lesz mint minden nagyobb konfriktus és 1., 2. világháború is volt. Ezeket népírtásnak hívják. Háború e földön nincs.

2015. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ki fog...

De egyedül sem Te sem Én nem tehetünk semmit.

Maximum ha össze fog az egész ország elözönöljük Pestet és követeljük, hogy Orbán paterolja ki az összes migránst az országból, aztán lépjenek a németek is, hogy Merkelt mondassák le.

Ezután kell jönnie Berlinnek, hogy egész EU-ból pateroljanak ki minden migránst.

De ilyen elmondom, hogy soha nem lesz.

2015. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Most is zajlik!

A közel-kelet és a civilizáció között!

Van ahol fegyvertelen megszállással és van ahol terrorizmussal!

Ha így megy tovább akkor globálissá válik!

2015. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szia hitler ne legyél bezsongva

pussz: sztálin

2015. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!