Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti felvennétek 1 millió...

Ti felvennétek 1 millió kölcsönt azért, hogy végre lehessen önbizalmatok?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok... Úgy érzem elszálltak felettem a legszebb évek úgy, hogy nem tudtam élvezni az életet a hibáim miatt. Talán most van az utolsó esélyem arra hogy változtassak, még fiatalon, nagyon szeretném megtalálni a páromat végleg, de így ez sem sikerül. Persze lenne férfi aki elfogadna, de azzal rontok el mindent, hogy gátlásos vagyok, egyszerűen nem tudok élvezni így semmit. A fő gond a fogaimmal van, arra kellene a pénz nagyrésze. A maradékból szeretnék új ruhákat venni miután leadtam 10 kg-t, szeretnék stílust váltani, csinosan, nőiesen öltözködni. Gondolom azt fogjátok tanácsolni, hogy inkább spóroljak, és úgy valósítsam meg mindezt..De éppen ezzel van a gond, hogy már így is késő, egyrészt amiatt mert nem akarok tovább öregedni így, másrészt pedig egészségi szempontból sem lenne jó tovább várni a fog csináltatással.
2015. dec. 6. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem valami mellplasztika, vagy hasonló történet lesz, a fogaid már más tészta, mennyibe kerül az a része?
2015. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fogak rendberakása nagyon fontos. Ha nem adósodnál el, hanem tudod utána rendesen fizetni a részleteket, akkor megéri és érdemes megcsináltatni. Ruhákra biztosan nem vennék fel kölcsönt.
2015. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a gond a fogaiddal? Amikor én végre megcsináltattam őket, gyökeresen megváltozott az életem. Sokkal nyitottabb, barátkozóbb lettem és sokat nőtt az önbizalmam is.
2015. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tuti nem.
2015. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
egymillióért milyen fogakat akarsz csináltatni? arany? En nem vennék fel hitelt, a mai bizonytalan gazdasági helyzetre alapozva, legfeljebb akkor, ha nett 400.000felett keresnék havonta. Ha nem tudode fizetni akkor mosolyogsz majd az utcán a szép fogaiddal? Milyen beavatkozásról lenne szó? Mert nem hiszem hogy egy teljes fogsorcsere többe kerülne 500.000-nél.
2015. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az összes fogamra koronát, hídat kell rakatni, ez még így is a legolcsóbb megoldás, az implantátumos pótlásra tényleg nem lenne pénzem. Szóval 30 fogam van/lesz, és 30 ezer ft egy darab.
2015. dec. 6. 13:09
 7/10 anonim ***** válasza:
24 évesen még nagyon fiatal vagy. A fogaidat csináltasd meg, persze, de ne hitelre szerintem. Tényleg inkább gyüjts rá, mint hogy tartozást vegyél a nyakadba ilyen bizonytalan világban, amikor tizezrével vonulnak emberek hazátlanul, egy jobb élet reményében, a habokra, mindent feladva, csak hogy 1 példát emlitsek...
2015. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy ember átlag élete nem 36-38 év.

30 ezret félre rakni nem nagy kihívás. Minden félretett 30 ezer után eltudsz menni és nem kell szívnod rendszerrel pénz fisszavizetést illetően.

Ok nélkül vagy gátlásos. Ezek csak külsőségek. Ha szerelmi párkapcsolatot keresel, ilyenek miatt nem szabad gátlásosnak érezned magad.

2015. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el se a leírást, se a kommenteket.


Abban a pillanatban cs**sznéd el az életed, miközben aláírod a kölcsön papírját.

2015. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és feltétlenül egyszerre kell mindet megcsináltatni? apránként nem megy? a hátsó fogaidat is muszáj, amiket legfeljebb a fogorvosod lát? a kölcsön nem jó, igen sokat kell majd visszafizetned...
2015. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!