Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenni vagy nem lenni?

Lenni vagy nem lenni?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz az a feltevés, mely szerint az emberi társadalom két csoportra osztható? Ezek szerint az emberek többsége nem mer, nem akar vagy nem tud cselekedni. Míg a másik csoport elkezd valóban élni, s nem csak biológiailag hanem lelkileg is nagy fejlődésen megy keresztül.

2015. dec. 7. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez itt a kérdés?

Szerintem igaz, de én nem értenék egyet, azzal, hogy azokat, akik nem tudnak cselekedni egybe sorolják, azokkal, akik tudnak de nem akarnak. Akkor máris több ember van a világon: aki nem tud és nem is akar, aki nem akar, aki nem akar, de muszáj neki, aki akar és teszi is, és aki akar, de nincs kedve tenni.

2015. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem több nagy csoportra osztható, és vannak olyanok, akik csak túlélni akarnak. Mások mindent megélni, átélni. Megint mások a kettő között, és így tovább.
2015. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!