Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lassan megőrülök....

Mit tegyek? Lassan megőrülök. Csak boldog akarok lenni végre.

Figyelt kérdés

Utálom magam, utálom ahogy kinézek, utálok mindent ami velem kapcsolatos. Az evéssel is mindig bajaim voltak... nem merek enni. Félek hogy meg fogok hízni és nem fognak szeretni. :( Csak megerősítést akarok, hogy most már szabad enni, hogy akkor is szeretni fognak ha nem vagyok vékony, hogy nem olyan gusztustalan ha eszek... de bizonytalan vagyok. Nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudom, hogy mit gondoljak.

Önmagamat akarom adni de félek, hogy az igazi énem nem lesz... tökéletes. Belefáradtam. Boldog akarok lenni, de hogyan? Mi a francot kéne már tennem, hogy végre elfogadjam magam? Meg fogok őrülni.


2015. dec. 4. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Első nekifutásnak egy pszichológust keress. Nem szégyen az hogy valakivel megbeszéld ezeket a problémákat, szerintem nincs olyan akivel nyíltan ezt megtedd azért gondolkozol így.
2015. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes ember,fogadd el!Ha lenne meg sem kellett volna születnie.Fogadd el magad,fedezd fel magadban a jó tulajdonságokat,merj élni.Ne arra koncentrál,hogy mi a szar vagy mit nem szeretnél.Koncentrálj arra,amiket el szeretnél érni vagy csak élj a pillanatnak.
2015. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!