Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyenek mit keresnek Tinderen?

Az ilyenek mit keresnek Tinderen?

Figyelt kérdés

A következő volt a beszélgetés:

ÉN-Sziia:D

Ő-Szia:)

Ő-Ismerlek?


2015. dec. 8. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem téged keresett az biztos.
2015. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán ha a "Szia" mellé írnál valamit akkor nem lepődnél meg... mondjuk ezt: Szia. Tetszik a profilképed, van kedved ismerkedni?
2015. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Es en ismerlek?
2015. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk a kettes tanácsát ne nagyon fogadd meg, ha egy nő írna ilyet sem hiszem, hogy az elkeseredetteken kívül sokan válaszolnának.


Mert, hogy a fenébe ne lenne..? Mi másért van fenn tinderen és "LÁJKOLTA" a másikat?

2015. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Ha használnád a Tinder nevű alkalmazást (mint én) akkor tudnád hogy legtöbben nem tudatosan "lájkolnak" hanem ahogy jön mindenkire nyomnak, és hátha összejön valami...nem hinném fejben tudsz tartani 20 embert egy nap, vagy 100 embert egy héten....
2015. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

És mennyire jött be eddig ez a szöveg?


Használom, csak azt húzom oldalra aki szimpatikus a kép alapján, eddig kétszer volt olyan, hogy véletlenül superlikeoltam.

2015. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!