Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni?

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon sz,rul állok mindenből mert nem tudok este eleget aludni és hullafáradtan esek be a suliba. Tele vagyok egyesekkel mert képtelen vagyok odafigyelni a fáradságtól így tanulni se tudok mert nem tudok oda figyelni. Nagyon sok tantárgyból bukásra állok és jön a félév. A suliba majdem elaludtam órán és csak azt vártam hogy haza érjek viszont most nem érzem magam álmosnak. 8.-os vagyok

2015. dec. 9. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most úgysem vagy álmos, akkor állj neki tanulni, probléma megoldva.
2015. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz aludni? Azt kellett volna elárulni.

Amúgy az elsőnek igaza van, ha most nem érzed magad fáradtnak, ne fb-ozz, gyakorizz, hanem tanulj.

2015. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nemtom... Én is hullafáradtan jövök haza, és nem is tudok tanulni, nem fog az agyam. Egyszerűen nem megy. Egész délután/este kb. csak nézek ki a fejemből. DE éjjel (éjfél és 1 között), amikor már nagyon muszáj, akkor megtanulok. Addig meg úgy-ahogy kipihenem magam. Reggel alig tudok felkelni, volt már párszor, hogy (majdnem) bealudtam órán... Szóval átérzem a helyzetedet. Részben, mert mondjuk én semmiből sem állok bukásra. 4,5-ös átlagomat így is megtartom.

[8.-os vagyok én is]

2015. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most megpróbálok tanulni, mert most úgy érzem menni is fog. De van amit nem megtanulni hanem megérteni kell szóval matekból nehéz lesz javítani, de az a baj hogy mindig órán vagyok álmos ezért nem tudok odafigyelni, olyan minha bent se lennék órán.
2015. dec. 9. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!