Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az informatikusoknál régen...

Az informatikusoknál régen divat volt a bajusz?

Figyelt kérdés
A TV Basic sorozatban van két girhes bajszos programozó. Ez valamilyen irányzat volt, vagy divat esetleg valami egyéb?

2015. dec. 10. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne,mikor kifogott rajtuk a kód,csavartak egyet rajta...
2015. dec. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még mindég az, irigylem is azokat, akik tudnak növeszteni, én is infós vagyok és sosem sikerült. :\

23/L

2015. dec. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bajusz mindig is divatos volt :D
2015. dec. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most is divat, 3 informatikus barátom van, mindhárom bajszos. Mikor 4-en elmegyünk valahova mindig hülyén érzem magam :D
2015. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, most is az. Tegnap összeveszett rajtam két lány a buszon, mert a bajuszom és a laptoptáskám alapján beazonosították, hogy informatyikus vagyok, ami igaz is. Ez úton üzenem a fiatalabbiknak, hogy Ő tetszik még mindig, mert annyira elragadóan tud mosolyogni. Habár a másik lányban van valami lenyűgöző magabiztosság ez tény és azért ennek van rám hatása. De mint bajszos informatyikus bevállalnám mindkettőjüket, ha nem gond... Következő alkalommal kérek puszit, aki mer az nyer. Köszönöm, csá...
2015. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!