Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő, mire...

Szerintetek mennyi idő, mire olyan szakállam és bajszom lesz mint az alant lévő úriembernek?

Figyelt kérdés

Ez lenne az : [link]


gondolom a "szabályosság" az borotvával megoldható :)

szóval sok időbe telne ? :D egyébként kinek tetszik ez a fajta szakáll/bajusz-viselet ?


köszi a válaszokat :) ! 18/F



2015. máj. 26. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is akarok arcszőrzetet növeszteni, de szerintem nem jön be a nőknek a bajusz, sem a hosszú szakáll. :D

18f

2015. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nőknek lehet nem mindegyiknek tetszik, de a férfias férfi az tetszik nekik, és a bajusz meg a szakáll féfias.

Az én volt barátnőm kifejezetten megőrűlt a szőrös pofámért.

2015. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A szolid, ápolt szakáll a nők többségének bejön. A képen látható szakáll nem igazán, mert felettébb régimódi.
2015. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy akarsz kinézni, mint Ľudovít Štúr? Hazaáruló :DDD


Viccet félretéve, nehéz lenne megmondani. Nem tudjuk milyen gyorsan nő a szakállad, kb. olyan pár hónap-1 év közötti idő lehet, egy ekkora szakáll növesztése. Am. én is ilyen hosszút akarok, csak nem ilyen fazonra nyírva. De ez is királyul néz ki, nem értem miért ment ki a divatból a hosszú szakáll.

16F

2015. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat :)

Főleg utolsónak :D

szerintem meghagyom akkor , mert most "erősen pelyhes" , egyetemig biztosan meglesz akkor ez a fajta :)

am még szerencse hogy a szakáll/bajusz-viselethez nem kötődik erős politikai nyomás :DD ( hacsak nem Marx szakállához )

2015. máj. 30. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!