Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy álltok az ilyen...

Fiúk! Ti hogy álltok az ilyen lányokhoz?

Figyelt kérdés

Homokóra alak , rövid lábak de azért nem annyira.. nagy fenék, közepes mellek..vastagabb combok

.158cm 56kg?



2015. dec. 11. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

így a leírtakból nincs vele probléma...de nem ennyi a lány...van személyisége, stílusa, nézetei.......


22F

2015. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Rendszerint mögöttük szoktam állni és hátulról tolom őket.
2015. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy alacsonyabb testalkatú vagy az számomra előny, csak én a kimondottan nagy melleket szeretem. Mekkora melltartót hordasz?
2015. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemigen jön be :/
2015. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dugnám
2015. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus és az arca is szép, akkor be. Volt már ilyen alkatú barátnőm. A nagy fenék és vastag combok pedig kifejezetten tetszenek, nálam hozzátartozik a nőiességhez. Többet az alkatodról úgy lehetne írni, ha látnám, mert lehet, hogy az eloszlása tetszetős, de lehet, hogy nem.
2015. dec. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

se a nagy fenék, se a vastag comb nem jön be

Vékonyabb alak tetszik és 158 cm és 56 kilóval nem mondom, hogy kövér vagy, de messzebb áll az ízlésemtől.

2015. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó csaj lehetnél, csak a nagy mellek hiányoznak, nagyon. Számomra az elengedhetetlen, hogy vonzónak találjak egy lányt. Meg hát úgy jön ki az igazi homokóra alak, ha már azt említetted.
2015. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!