Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szimpla barátkozásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szimpla barátkozásnál így álltok a lányokhoz, ahogy lent leírom?

Figyelt kérdés
Sokszor említi, hogy találkozni akar velem, amikor tudja, hogy a belvárosban vagyok, akkor mindig felhív vagy előtte megkérdezi, hogy lenne -e kedvem vele lenni, mindig vesz vmi kis édességet, ha esetleg boltba megyünk, pedig nem is kérek, bókol sokszor, de kicsit visszahúzódónak tűnik, nem olyan kezdeményező. Lehet csak én képzelem be, hogy többet szeretne?

2014. ápr. 27. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak beképzeled. Többet szeretne. Havernak/ barátnak nem veszünk állandóan ajándékokat, legyen az akármilyen kicsi is.
2014. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vsz. arra vár, h te lépj felé. Hajrá!
2014. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiúk sosem barátkoznak szimplán a lányokkal.

Hogy ezt miért van igy megtudhatod az általános iskola alsó tagozatos biológia tankönyvböl. Azt a részt keresd ahol a bibe, a porzó meg a méhecskés dolgot magyarázák.

2014. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem (kivételesen) van lány barátom.

Mégse kísérgetem minden hova, pláne nem bókolgatok neki.

Szülinapi ajándék, meg néha-néha egy közös mozizás belefér, de ennyi.

Mondjuk az én esetemben az is közrejátszhat, hogy 9 évesen ismertem meg :D

A lényegre visszatérve. Nálad annyira egyértelmű a helyzet, hogy meg sem kellett volna kérdezned!

24/F

2014. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!