Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van rajtad/benned olyasmi...

Van rajtad/benned olyasmi amit szégyellsz mások előtt, esetleg zavar, akadályoz a társas életben?

Figyelt kérdés
Balesetek nyomai, betegség, bármilyen rendellenesség?
2015. dec. 13. 08:23
 1/7 anonim válasza:
Kevés ember tudja‚ de félig süket vagyok. 14/l
2015. dec. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rendellenesség? Hmm... :D


1.Fehér bőröm van, mint egy hullának, és nem barnulok max leégek.

2. Tele vagyok anyajegyekkel.

3. Van rajtam vagy 15-20 kiló felesleges zsír.

4. Régen elálló fülem volt, most már szimplán nagy :D

5. Arcra is szimplán ronda vagyok, kb utálok tükörbe nézni.

6. Fogszabályzás is rám férne.


Belsőre is csupa rossz tulajdonságom van, zárkózott vagyok, sosem tudtam kapcsolatokat, barátságokat építeni, nem hogy csajozni... :D Emellett elég önző, én központú vagyok, tekintve hogy soha senkire nem számíthattam, gy egyre jobban megerősödött az egész.


Tulajdonképpen sok olyat nem tudok mondani ami miatt bárki társas kapcsolatba akarna kerülni velem :D

2015. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A felsoroltak kozul szerencsere egyik sem szerencsere. Viszont a pirulast nagyon szegyellem.
2015. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Testi rendellenesség szerencsére csak akkor látszik, ha bikiniben vagyok. Nagyon pösze tudok lenni, meg bunkó tudok lenni :(
2016. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rosszak a fogaim
2016. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szégyellem annyira bár kicsit zavar. Kamasz vagyok és piros kiütések jelentek meg az arcomon. Nem nagyok csak, a pofimon egy kör alakban. Nem feltünő, de azért már várom, hogy elmuljon. :)
2016. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Halványan húzódnak a csuklómon a hülyeségem nyomai. És csúnyák a fogaim. Meg eléggé kövér vagyok. Kb ennyi
2016. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!