Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek akiknek valami folytán...

139 kérdése:

Emberek akiknek valami folytán nem volt ballagásuk, szalagavatójuk megbántátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg 5 éves gimiben vagyok. Két év múlva végeznék viszont nagyon szeretnék 1 év alatt 2-őt elvégezni, ami azt jelentené, hogy már jövőre leérettségizhetnék. Így visszakaphatnám azt a +1 évet amit elvesztegettem a nyelvi év miatt. Mivel a társaság és maga az iskola sem a kedvencem, az egyedüli dolog ami miatt kételkedem abban, hogy ez tényleg jó döntés lenne, hogy akkor viszont nem lenne szalagavatóm, ballagásom stb amik még ilyenkor vannak. Azt is simán eltudom képzelni, hogy nem is élvezném ezeket, csak mivel nyolcadikban sem ballagtam (mert 6 után gimnáziumba mentem) lehet kicsit elkapna a bú vagy nemistudom... Szóval ha bármilyen tapasztalatod van ezzel kapcsolatba akkor örülnék egy tanácsnak :) akkor is ha egy ismerősödnek volt ez, vagy a személyes tapasztalatodnak ha neked volt, megéri e csak azokért az emlékekért itt maradni, egyáltalán tényleg olyan nagy élmények ezek? Vagy tökmindegy ez ne befolyásolja a döntésem?

16L


2015. dec. 14. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is emlékszem ezekre a napokra.
2015. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En mindkettot kihagytam, azota sem bantam egy percig sem, pedig mar sok-sok eve :)


Keves emberrel voltam joban az osztalybol, a tobbiekkel meg minek jopofizzak, miutan eveking egymashoz sem szoltunk.. Sosem volt kenyerem a habos-babos ruhas "unneples" sem, akkor sem lattam ertelmet, most sem.


Aki szereti az ilyesmit, annak hajra, nekem sosem jelentett ez szorakozast.

2015. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajdejó :D köszönöm a válaszaitokat!
2015. dec. 14. 18:56
 4/4 anonim válasza:
nem maradsz le semmiről, ha ezeket kihagyod. én pölö végigsírtam a ballagásom anno, mindenki azt hitte sztem, hogy azért, mert szomorú, hogy vége a giminek, pedig nem azért. a boldogságtól sírtam, hogy végre megszabadulhattam onnan. a szalagavató poén volt, de ha belegondolok, hogy azóta hány király bulin vagyok túl, a szalagavató egyáltalán nem volt nagy szám.
2015. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!