Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan az életetekben...

Volt már olyan az életetekben amit nagyon-nagyon megbántatok?

Figyelt kérdés

Tehát valami tényleg nagy dologra gondolok, nem olyanra, hogy "nem tudtam megvenni a kedvenc farmerem" vagy hasonlók.


Hogy tettétek ezen túl magatokat?


2014. dec. 13. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt,hogy valaha dohányoztam.
2014. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt már, több ilyen is. Mindig arra gondoltam, hogy majd idővel jobb lesz, túl teszem magam rajta, és arra, hogy biztosan okkal történt. Vagy arra terelte a sorsom, amerre kellett haladnom, és enélkül nem így történt volna, vagy tanulnom kellett belőle valamit.
2014. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyilván, sokszor, ember vagyok, hibázok. Ha nem követtem el volna, soha nem tudtam volna meg, hogy ez hülyeség volt.

Ez van, az idő mindent elsimít, addig nyugtasson az, hogy nincs egy tökéletes ember sem, és mindenkinek van kismillió rejtegetnivalója.

2014. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt, és máig nem tudok túllépni rajta, csak félő, hogy a kapcsolatom fogja bánni. :(
2014. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen volt.Még mindig azon vagyok, hogy helyretegyem, lassan de remélem menni fog. Csak így rengeteg időt vesztek.
2014. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még csak 19 éves vagyok, de már 2 olyan is volt amit nagyon-nagyon megbántam!

Általános iskolában 8. osztályban megutáltam a tanulást, úgy döntöttem ebből nem kérek és bár felvettek egy elit gimnáziumba, én egy kifejezetten gyenge középiskolába mentem. Mondjuk a szüleim szerintem hibáztak abban, hogy meg sem próbáltak lebeszélni róla, vagy ráébreszteni milyen fontos a tanulás a jövőm szempontjából. Ezt 12. osztályban vettem észre magamtól, de akkor már nem tudtam behozni a lemaradást.

A másik pedig az, hogy volt másfél éves párkapcsolatom volt egy velem egykorú sráccal... A végén mikor rosszul mentek a dolgok én annyira ki voltam rá akadva, hogy minden rosszat felnagyítva elmondtam róla a családomnak és a barátaimnak. Tini voltam, tapasztalatlan. Később újra megpróbáltuk volna a párkapcsolatot, de akkor már az általam elmondott dolgok miatt az egész családom és minden barátom utálta a srácot és erre ráment a kapcsolat. :(


Egyiken sem tettem túl magam.

L19

2015. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a tanulást még bepotolhatod, a párkapcsolatot meg tud be mint tanulságot, hogy nem beszélem ki a páromat senkinek.
2015. ápr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a választ a 6-osmak szántam.
2015. ápr. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, most olvasom a válaszod 7-es, köszönöm szépen!! :))

A tanulást egyébként most pótolom (100-szor nehezebb, mint gimiben lett volna) , másik komolyabb párkapcsolatom nem volt még sajnos. :(( A következőt nem beszélem ki senkinek.

2015. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!