Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szép verset írtam?

Szerintetek szép verset írtam?

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék én lenni az a fiú, aki elmonhatja hogy te vagy az a lány aki....., és ha elmondja még nem is hazudik. De nem én vagyok, nem így akarta a sors. Nem lehetünk egymással. Nem lehetek veled, mikor kelsz, amikor fekszel. Nem tölthetem veled a napot. Nem ölelhetlek meg. Nem tehetem meg azt amit a legjobban szeretnék: VELED lenni örökkön-örökké.


Másnak akart a sors, ehez én kevés vagyok, és ez nekem úgy fáj. Sokat jelentesz nekem, ennyre rám még nem tudott hatni senki, sohasem. Ha szomorú vagyok, csak rám mosolyogsz, és én olyan boldog leszek. Mikor nézem a szemed, csak rád gondolok, olyan gyönyörű szép, és kék, mint az ég. Ha csak hozzám szólsz, majd bele halok, úgy kínoz a fálydalom. Mert más ölel át, és mást szeretsz, úgy ahogy én szeretlek téged.



2015. dec. 15. 15:37
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*fájdalom
2015. dec. 15. 15:39
 2/24 anonim ***** válasza:
Ez nem versforma.
2015. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tudom de most nem az a lényeg. Minek neveztem volna? Akkor legyen pár sor a neve. De azért szép? Biologia órán csináltam.
2015. dec. 15. 15:42
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mégcsak nem is rimel
2015. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem rimeket kérdeztem.
2015. dec. 15. 15:44
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha megmutatod annak akinek szántad,biztos meghatódik és értékelni fogja,de amúgy nincs benne semmi érdekes,ez neked érték meg akihez szól és ennyi.
2015. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szóval szar?
2015. dec. 15. 15:46
 8/24 anonim ***** válasza:
Minek szántad attól függ.Ha egy lánynak akkor nagyon kedves gesztus, ha művészeti alkotásnak akkor nem jó.
2015. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Persze hogy lánynak, de nem akarok költő lenni.
2015. dec. 15. 15:50
 10/24 anonim ***** válasza:
Akkor jó,örülni fog neki:)
2015. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!