Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Ákos napokbe...

Mi a véleményetek Ákos napokbeli mondatairól?

Figyelt kérdés
Egyet értek vele
2015. dec. 16. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ó, mi az ami ennyire frusztráltá tett :)
2015. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Provokatív kamu kérdés, vagy nagy bajok vannak nálad is az emeleten.
2015. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem a többség meg se hallgatta az interjút. én sem, úgyhogy nem állok egyik oldalra se, de sokan fröcsögnek anélkül
2015. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miket mondott? Láttam róla híreket, de egyiket sem olvastam el, mert annyira lesz@rom:D Rossz lehet azoknak, akik ilyenekkel foglalkoznak:D
2015. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: [link]
2015. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Látszik pártolod Ákost. Még a helyesírást sem ismered mert az "egyetértek" az egy szó, nem pedig külön írandó ahogy tetted.
2015. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Mindig az volt a benyomásom, hogy kamuzik a dalaiban és semmi gondolata nincs, nem szokott gondolkozni, hanem egy korai romkocsma művész. Általában véve nevetségesen alacsony színvonalú a magyar művész szakma, semmi önálló gondolatuk nincs, 3 szavakat hajtogatnak és térnek mindig vissza rájuk és azt is betanították nekik, így hát fogalmuk nincs a mélyebb összefüggésekről, és így fordulhat elő, hogy ekkora baromságot mond valaki, hogy nincs komolyabb mély gondolatrendszer a fejében, nem töltött időt gondolkozással, motiváció hiányában nem végezte el a munkát, nincs semmi ami alapján el tudja dönteni egy mondat bonyolult hatásait, csakis a felszínen, az első benyomásból, ösztönből jónak érzett mondatokat tudja elmondani. Ákos egy pancser, nem hiszem, hogy tudja mit beszél.


https://www.youtube.com/watch?v=s_n6BgjuzKg

2015. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 acelsziv ***** válasza:
64%

A Nemzet Nyalogánya színt vallott. Ez némi pénzébe kerül meg egy jókora presztizsveszteséget is elkönyvelhet.

De hát vénségükre mind meghülyülnek. Pataki az ufókkal paktált le ez meg a narancsos törpével.

2015. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

Hát, a narancsos törpével (:DDDD) való paktálás bizony nem biztos, hogy egyértelműen jót tesz a hírnevének.

Azonban én nem mondanám, hogy művészileg rossz.Sőt! Én úgy tudom, kezdettől fogva maga találja ki a dalszövegeket is, amik elég egyediek, sajátosak, megvan a maga stílusa.Ami ha nem is szól mindig komolyabb dolgokról, azért egészen hallgatható.

Gondoljunk a többi magyar "sztárra", a tingli-tangli zenéjükkel, hát nagyon unalmasak és elég gyorsan el is felejtődnek.De Ákos már több mint 20 éve "létezik" és még bizony nem felejtették el.A művészet egyenlő kell legyen az eredetiséggel is, nála az is van.

Na de lényeg amit mondott és szerintem alapvetően van benne igazság, hogy a nő dolga hogy feleség legyen, gyermeke legyen.alapvetően elég feladat is lenne egy család összetartása, nem mindenki kíván mellé még 12 órás műszakot is egy szar meló helyen.Csak a már annyira elszakadt ez az ostoba, feminista társadalom a hagyományos szerepektől, régebbi családmodelltől, hogy már valami már lehetőség felmerül, esztelenül óbégatnak ellene, ahelyett, hogy átgondolnák.

2015. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

acelsziv szeretlek! :)))


Ákos egy végtelenül irritáló figura, a "művészete" inkább csak művészkedés, viszont jól tud helyezkedni és észt játszani, ez általában elég ahhoz, hogy vki az élvonalban legyen.

Az eredeti kérdésre: nő vagyok. Szerinted?

2015. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!